Veterinarian is the best friend!

21. červen 2012 | 23.46 |

Tak se s mým veterinářem asi brzo budeme dost kamarádit. Vysvětlení je takové, opět tam zase chodíme každej den a zítra snad jdeme na co nejdelší dobu naposledy. Snad už se jí to nevrátí. Tedy víte, on se jí ten průjem vrátil... teda né úplně, ale i tak jsem tam s ní raději jela. Udělala jsem jen dobře jelikož kočena měla 40° horečku. 

Veterinář... syn šéfa veterinárná kliniky v úterý pravil, že to je divný, a že doporučuje krevní testy. Ano, zděsila jsem se jako nikdy. 
Ve středu už tam byl šéf veterinářů - tedy ten nezkušenější a ten pravil, že je akorát háklivá a citlivá na změnu jídla. Doufám tedy v to druhé. Držte nám palce ať je to opravdu v tom a dále tam nemusíme. 

Tudíž se během posledních dní nic nedělo... akorát to, že skáču kolem nemocné kočky. A dnes to bylo u veta hodně zajímavé. Ona už ví, že když vlezeme do ordinace, tak jí čeká injekce do hrbu takže se začne okamžitě vztekat. Dneska nepomáhalo ani to, že jí dával ručník na hlavu. Prostě ucukla ve chvíli, kdy se jí rozhodl tu injekci píchnout takže jsem to málem měla v ruce já :/. Pak se nám to povedlo jí dát injekci, ale stejně je teď na mě nasraná a nemluví se mnou. 

Dneska jsem byla opět s babičkou v Praze. Opět jsme byly na číně a bylo to dobré :P. Dneska jsem si od strýce půjčila zrcadlovku Canon EOS 500 (D?... si jo :D). Proč? Protože ve čtvrtek jedu zase už konečně do pražské Zoo. Zbožňuju tu ZOO a už konečn chci pěkné fotky, takže jsme si byla půjčit zrcadlo 8). Zítra mi bratr bude muset dát menší instrukce kde a jak s ostřením a s nastavováním světla, ale to se zvládne :D. Pak vám samozřejmě nějaký fotky ukážu. Jestli teda budou použitelný což u mě většinou nejsou, ale tak snad se něco zadaří. 

A jelikož je zítra pátek a dopoledne musím uklízet barák a odpoledne jdu do večera opět do práce, tak tady zítra určitě nic nečekejte. No spíše v neděli ;). 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Veterinarian is the best friend! zatoulanaovce 22. 06. 2012 - 23:15