F*ck Sims!

3. červenec 2012 | 16.39 |

Oh, výborně. Dva měsíce jsem se těšila, že o prázdninách budu mít čas na hraní Sims 2. Ano a ve chvíli, kdy jsem to tedy spustila a těšila se nahraní, tak jsem zjistila, že milí simíci totálně klekly.

Abych to vysvětlila. Prostě a jednoduše, ve složce dokomentů v podsložce EA Games - The Sims se vytváří soubor groups.cache. Tenhle soubor slouží k savům ve hře a občas blokuje rozběhnutí a naběhnutí hry. Kdybych tenhle soubor při každém spouštění hry nesmazala, tak mi hra ani nezačne nabíhat jak se stávalo teď a jak jsem zjistila. Je normální, že tenhle soubor se jednou za čas musí smazat, ale při každém spuštění? To je trochu dost! Takže jsem s hrůzou čekala co bude za problémy se hrou následovat dál a bála jsemse oprávněně. Pokaždé, když jsme chtěla kliknout na vytvoření rodiny nebo abych vlezla do nějakého domu abych mohla hrát za simíky, tak zamrzla celá hra a mohla jsem čekat klidně 20 minut a prostě se to nerozběhlo.
Celý jsem to teda přeinstalovala a věřila v naději. Nadějě setrvala 3 dny a jsem zase tam, kde jsem byla. Ale podle dopisování s ajťákem to je vadnýma downama (stáhnutýma souborama) nebo je v té ložce stáhnutých věcí moc a musí se to roztřídit. 

Teď to ale dělat nemůžu jelikož díky přeinstalaci hry jsem přišla o všechny downy, zálohované je mám, ale má je pujčená kámoška na externím HDD, která se vrátí až za týden. No, ale až se vrátí, tak mám celej den co dělat a pak budu doufat, že to půjde, že měl ajťák pravdu a že já můžu zase nějakých půl roku v klidu žít. Do té doby, ale chcípnu nudou jelikož nemám co dělat :D. Prázdniny jsou snad ten největší vopruz co můžpu bejt pokud nemáte co dělat, bez pr*ele. 

Ale abych nemluvila jen o tom špatným. Na Ortenově náměstí již nejsem a jsem pryč a dneska jsem odevzdala podepsanou smlouvu na novou školu. Můžu se tedy od září těšit ne mnohem lepší a normálnější školní rok. Až teď jsme nehorázně ráda, že budu studovat někde, kde ze mě nebudou dělat idiota a nebudou se mnou jednat jak s totálním prolhancem a nebudu se muset bát jít za ředitelkou v případě nějakého řešení něčeho :). 

Abych ale nemluvila jen o tom špatným. O víkendu jsem navštívila Starbucks jelikož jsem měla za 7 nasbíranejch razítek nápoj zadarmo a to s libovolnou velikostí. Dala jsem si tedy jahodové frapučíno se sojovým mlékem, mmmm 8). A na pokladně jsem dostala ještě i instrukce k dotazníku, který jsem vyplnila a tento vyplněný dotazník bude další cestou ke frapučínu zadarmo! 8) Není nic lepšího než Starbucks frapučína zadarmo xDDD. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: F*ck Sims! imperatrice 03. 07. 2012 - 16:50
RE(2x): F*ck Sims! damn-girl 03. 07. 2012 - 17:12
RE: F*ck Sims! anna jade 05. 07. 2012 - 17:48
RE: F*ck Sims! tlapka 06. 07. 2012 - 09:55