Bye, my coloured nails

5. červenec 2012 | 18.22 |

Nails7Právě se koukáte na dlouhou dobu na mojí poslední fotku nail artu.Onemocněl mi totiž nehet na levém ukazováčku. Je nějak proklatě tenoučký, zarudlý a bolí. Musím ho tedy nechat celý odrůst a to bez větších zásahů, jako je třeba lakování. Což bude těžký, jelikož v poslední době jsme si lakovala nehty každý týden a to nejen kvůli práci. V případě, že obsluhuji za barem v kavárně, tak upravený nalakovaný nehty prostě vypadají líp, ale co, musím se s tím na chvilku chtě nechtě rozloučit. Zdraví mých nehtů než laky na nich jsou pro mě přednější.

To vedro mě jednou z ničí, aby toho nebylo málo zničí mě co nejdříve i bratr. Jednak mám v pokoji asi 30°C, ano okna na jih a východ jsou během takových dnů  "k nezaplacení." A bratr? Ten tady vyhrává už tetí hodinu furt jednu a tu samou písničku od Rytmuse. teda, ono to zní jako Rytmus, ano přesně tak strašně to zní. Krom Eminema a Hollywood Undead (kde je Eminem - toto vysvětluje :D) nesnášim tenhle styl muziky! 
A on mě tím musí prostě trápit!

K nezaplacení taky bude očekávaný víkend. Pátek, sobota i neděle jsem v práci :D. Ale jelikož v kavárně jsem díky letnímu provozu jen 3 dny v červenci a 3 dny v srpnu, tak mě to donutilo si najít ještě nějakou letní práci, abych měla peníze. 
Dneska se mi to po chvilce trpělivosti povedlo a 12. 7. na 10:00 h jdu s kámoškou na pohovor na hostesku. Měla bych být hosteska na dětském festivale, ano, smějte se :D. Já ale prostě teď potřebuju peníze, abych měla co nejdříve foťák :P. Snad to vyjde :).

Máte někdo twitter? Taky vás někdy postihla závislost na twitteru? Mě právě poslední týden. Hrozn+ me baví sledovat co se tam děje, výbornej server :D. Nejlepší je na tom, že si tam člověk může dát do sledování všechny rlzný celebirty a tak. Aktuálně mě nejvíc baví tweety od Kat Von D - miluju tu tatérku, je úžasná navíc má bezsrstou kočku! :D Pak tweetování Jareda Leta je taky skvělý a v neposlední řadě mě baví Joey Armstrong (syn Billie Joe Armstronga - frontman Green Day). 

Mimochodem, nechcete někdo následující boty? Snažím se jich zbavit :D... velikost je 38, jsou jednou nošený a na víc jak 300 bez poštovnýho vás nevyjdou :D. Tak vážně, nemáte zájem? 

high hills

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Bye, my coloured nails tlapka 06. 07. 2012 - 09:51
RE(2x): Bye, my coloured nails damn-girl 08. 07. 2012 - 23:12
RE: Bye, my coloured nails itsyourfuckingnightmare. 08. 07. 2012 - 20:06
RE(2x): Bye, my coloured nails damn-girl 08. 07. 2012 - 23:11