Jsem na sebe hrdá,

24. červenec 2012 | 21.22 |

protože stále chodím cvičit a stále mě to baví. Již druhý týden, to se normálně nestává, aby mi nadšení ze cvičení vydrželo tak dlouho. Možná se mi to ale i zdá, jenže mám pocit, že mé kraťasy jsou mi volnější a dokonce mi přijdou volnější i normální úplé kalhoty. Možná jsme si to jen vsugerovala, abych to nadšení posílala, kdo ví. Zítra to snad ale zjistím po rozsáhlém převážení a uvidíme, jestli se mi něco z těch fujtajbl tuků aspoň trochu začalo přeměňovat na svalovou hmotu.

A víte co já jsem? Blázen. Maggie vždycky kolem půl 5 ráno začne otravovat ať jí pustím ven. Pouštím jí ale až v 5, jelikož je teprve světlo. Ano, pouštím jí ven jen za světla. přijde mi to tak jistější. Jenže jak mě probudí, tak pak do té chvíle dokaď jí nepustím otravuje. Škrábe dveře, leze po mě a tak podobně... tudíž nespím. Dneska jsem ale sedla v těch půl 5 na postel, vzala si Draculu a četla si tu půlhodinku.
Překvapivě se četlo parádně. Všude kolem krásnej klid a ticho, nikdo nerušil. Asi to zopáknu zítra znovu jak mě probudí.

Achjo ať to zítra vyjde, ať je vidět, že mé úmorné snažení co cvičení se týče jde dobrým směrem!

BTW: Ještě bych chtěla povykládat o jednom snu co se mi dneska zdál. Budete se smát. Zdálo se mi o mé vlastní svatbě a nebyla to jen tak ledaaká svatba :DDD. Královská anglická rodina měla totiž ještě jednoho prince a já si ho brala. Na svatební hostině jsme brečela jak krokodýl, že ho nechci... táta vedle mě seděl a uklidňoval mě, že to přece není tak hrozná a já si potom vzpomněla, že budu jako druhá Kate a to mě uklidnilo a přestala jsme brečet. Ano, jsem blázen... já a moje vlastní svatba... k tomu královská s neexistujícím princem královské rodiny. Musela jsem se praštit!

Foto z DA od Last-Savior

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Jsem na sebe hrdá, křesťan 24. 07. 2012 - 23:26
RE: Jsem na sebe hrdá, tlapka 25. 07. 2012 - 09:50
RE(2x): Jsem na sebe hrdá, damn-girl 25. 07. 2012 - 10:55