Chcíp - chcíp - chcípáček!

27. červenec 2012 | 14.16 |

Člověk má plány, třeba jako včera, že večer pujde po ldouhé době na brusle, na které se těší celý den a pak skončí tak, že se celé odpoledne kamarádí s nejlepším kámošem panem kýblem. Ano, místo bruslí mi bylo zle jak psovi. Prý mi bylo jen špatně z jídla, ale já bych to nazvala menší otravou z jídla jelikož mi ještě v noci bylo špatně, že jsem se budila a večer jsem měla závratě na židli.... připadala mi děsně vysoká.
Ale už jsem v pořádku. Sice trpím takovým tím stádiem naprostý vyčerpanosti, ale už se to zlepšilo a nemusím si chodit po pár krocích na deset minut lehnout jako ráno... tak či tak... to vedro mi nedělá ani trochu dobře. Ale pryč od toho hnusnýho tématu, chtěla jsem si jen pofňukat.

Ve středu jsme měla jít na cvičení, nešla jsem tam, jelikož jsem to nestíhala. Dneska se tam taky nedostanu jelikož bych to prostě nezvládla. Mám šilený výčitky svědomí, že jsem se tam 2x nedostala a bude se to těžce dohánět.
Ve středu jsem ale místo cvičení potkala svou španělštinářku z již školy minulé. Kamarádka s ní měla sraz a já jsem jí chtěla pozdravit jwlikož ona byla vždycky hodná a milá. Místo pozdravu mě zatáhli do Meka na Milkshake a povídali jsme si tam asi hodinku.
Svěřila se nám o tom, že ředitelka školy (ano ta milá paní Bastlová) má nervy na pochodu jelikož díky odchodu studentů přišla skoro o milion a teď neví jak co zaplatí. I se tam snad mluví o snížení platů učitelů a vyhazovů. No... prostě celé vedení školy má nervy jak nikdy. Dobře jim tak!
Pobavila mě jedna věc... když velitelce ústavu přišly ty dopisy s odstupem asi 25 studentů, tak prohlásila, že nechápe, proč odcházím. Jelikož se pro nás prý snažili udělat první poslední, zas tak špatný to tam není, mají kvalitní učitelé a taky prý není pravda to, že to dělají jen pro peníze, prý to všechno je pro dobro studentů. Počítám, že jestli to teď Anwi čte, tak se směje, já se taky směju! :DDD
Tý škole asi nikdy nedojde, že chyba není v nás. No nic... i to se stává.

Další novinky ode mě ale bohužel teď nečekejte.... ani žádný nemám. měla jsem ale nutkání napsat o té škole :D. TAKŽE PRO VŠECHNY CO TO ČTOU, JESTLI SE NĚKDY BUDETE ROZHODOVAT, ŽE CHCETE JÍT NA CESTOVNÍ RUCH NA ORTENOVO NÁMĚSTÍ, TAK TAM NELEZTE!

A teď jdu čekat až se vrátí mamka, jestl by oškrábala brambory a uvařila mi kaši se šunkou nebo mi udělala kuřecí vývar. Prostě něco co mě postaví na nohy... ten vývar by byl asi nejlepší, jelikož ten mi dodá sílu vždycky. Je to nechutný cejtit se jako moucha a mít pocit, že v případě vánku vás ten vánek odnese :/.

A ještě jedna věc. Dneska ve 22:00 začíná slavnostní zahájení Olympijských her v Londýně! Hrozně se těším na to celý... navíc tyhle ceremoniály jsou vždycky úžasný!

AAAA, MAMKA IS HERE!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Chcíp - chcíp - chcípáček! tlapka 27. 07. 2012 - 16:58
RE: Chcíp - chcíp - chcípáček! boudicca 28. 07. 2012 - 18:54
RE: Chcíp - chcíp - chcípáček! lišák 29. 07. 2012 - 14:06