Love ice tea

30. červenec 2012 | 22.13 |

Tak si tady právě tak sedím, popíjím si naprosto výbornej domácí ledovej čaj. Mimochodem je zelený s aloe. Asi si ho budu dělat častějš, v tech teplech to je opravdu dokonalý pití. Vlastně mám za sebou úspěšný gastronomický den. Od soboty jsme s bráchou doma samy, takže obden vařím a obden se chodí k babice... mimo zítřku, kdy nejdeme k babičce na oběd, ale k dědovi na večeři na biftek MŇAAAM!
Dnes jsem vařila jednu svojí premiéru. Nejsem v tom vaření moc zručná, ale i tak jsem se do toho pustila. Tak tedy, vařila jsem brambory a k tomu kuřecí kostky na rajčatech s červenou cibulkou a oreganem. Povedlo se mi to naprosto fantasticky.... ještě teď nechápu, že s emi to povedlo uvařit až tak moc dobře.

A opět se mi podělali Simíci. Začala jsme si tam budovat vlastní město a zas to ějak hapruce a město po načtení zamrzá. Zkoušela jsme spustit jiné město a to to nedělá, takže si svoje město můžu dělat od začátku, no super. Díky bohu, tam mám postavenou jen jednu budovu...

Teď k olympiádám. Viděl někdo to slavnostní zahájení? Já ao, od začátku až dokonce a zdálo se mi to naprosto bombastické. Jednak to bylo krásně propracované, mělo to vtip, mělo to nápad a především to bavilo. A měla jsem z toho pocit takové přátelské atmosféry.
A co už jsme sledovala za sporty? Plavání, plážovej volejbal, střelbu, gymnastiku... zítra se klepu na jezdectví... taky mě začalo bavit sledovat tenis, což mě nikdy nebavilo a šerm mě taky hrozně baví :D.

Minulý týden jsme udělala naprosto úžasnej nákup. Už delší dobu slintám nad věcma od značky Iron Fist... jenže je jaksi dražší... trika kolem 900,-, ale minulý týden měli pro registrované uživatele mega slevy. Tak jsme se registrovala a koupila si toho, naprosto úžasné triko!

IF

A tady je dnešní oběd... sice to vypadá nevábně, ale bylo to vážně vynikající!

food

A ještě bych vám chtěla ukázat jednu barevnou variaci stínů, kterou jsem dělala včera. Já vím, k mým hnědým očím se to nehodí, ale já prostě chtěla zkusit tu modrou!

Foto z DA od ice1215q

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Love ice tea anna jade 31. 07. 2012 - 17:18
RE(2x): Love ice tea damn-girl 01. 08. 2012 - 18:26
RE: Love ice tea tlapka 01. 08. 2012 - 19:09
RE: Love ice tea mixx 23. 09. 2012 - 02:18