Life for music

13. listopad 2010 | 14.52 |

Vlastně každý svůj den žiju pro hudbu. Umřela bych, kdybych si aspoň jednou za den nemohla poslechnout svou oblíbenou písničku a dneska tomu je taky tak :D. Právě jsem na vlně The All-American Rejects. Našla jsem video k jejich klipu (I Wanna). Ono totiž ta písnička má několik verzí těch klipů a ta má nejoblíbenější nedávno nějak prostě zmizela z celýho internetu, ale teď jsem jí našla. Mám teda obrovskou radost a nabývám pocit, že na ten klip budu čučet celý den :D.

Jinak se ukecávám, abych konečně začala vypracovávat maturitní okruhy do managementu, ale nějak se k tomu nemůžu dostat, ale aspoň něco bych měla dokázat sesmolit, protože učebnice je vypůjčená a já bych jí ráda v pondělí vrátila :D.

A co víc. Dneska ještě u nás neproběhl oběd. Mamka s taťkou byli v obchodě... takže mamka začala vařit asi až před půl hodinkou. A jak jsem ještě neobědvala, tak mám za t ó že je dopoledne a při každém podívání na hodiny se pěkně zděsim, protože tomu tak není. Tudíž bych ráda uvítala ten oběd, ráda bych si totiž srovnala ten čas ať v tom nemám maglajs a při každém kouknutí na hodiny se nemusím děsit kolik už vlastně sdakryš je :D.

Večer jedeme s mamkou na návštěvu k babičce. Dlouho jsem tam nebyla, naposledy včéra XD. Achjo, jdu na ten managment, ale už vážně. Držte mi palce, tak ještě nééé. Mamka zrovna volala na oběd. Zatím ;)...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře