Zlý zlý internet!

6. srpen 2012 | 13.04 |

Měla jsem chuť něco napsat už včéra, ale funkčnost internetu mi to bohužel nedovolila. On totiž 5 minut šel, 5 minut nešel, 5 minut šel a furt takhle dokola, potom mě to přestalo bavit a pustila jsem si Sims.
Ta hra mě mimochodem nikdy nepřestane překvapovat. Chápete to? Když si postavím bytovku a chci do nějakého toho bytu umístit nějaký objekt, tak mi úplně zčerná... prostě jako bych chtěla umístit do bytu černou nějakou formovanou skvrnu, která se jepřed nedávno vykreslovala správně jako postel s dobrou texturou a největší fór je, že když  chci ten objekt dát na společnou chodbu do toho bytu, ze které se vchází do jednotlivých bytů, tak ten objekt prostě normálně funguje naprosto bez problému. Taky ty vybrané objekty normálně fungují v rodiném domu, ale ve chvíli kdy to chci dát do bytovky přímo do bytu, tak to se mnou nekomunikuje. Fakt to nechápu! :OOO

Nuže... šla jsem to včera zapnout jelikož jsem chtěla postavit další bytovku, pak mě ale napadlo promazat nějaké ty downy co nepotřebuju. Dělala jsem si čárky abych věděla kolik jsem jich tak smazala... no na čísle 235 jsem to přestala počítat a to ještě nemám promazaný podlahy a zdi. Ovšem i tak to bude furt málo, potřebovala bych to srazit ještě tak o 5 000 položek, ale to se prostě nedá když si u spousty věcí řikám "To jednou budu potřebovat."

A víte co je nejlepší? Dva roky jsem snila o snu pracovat v kavárně a teď přemýšlím o tom, že to tam v září opustím. Abych to vysvětlila. V kavárně během roku mimo prázdnin pracuju tak 5 dní v měsíci, protže to prostě jinak nestíhám kvuli dojíždění ze školy. Což mi měsíčně dělá okolo 2 500,- a to je pro mě prostě málo. Ano málo, ráda bych si totiž začala odkládat nějaký peníze stranou abych ušetřila... takhle to za celý měsíc utratím protože i s kapesným mám 3 500,- měsíčně a z toho se vážně nijak moc utratit nedá pokud nechci šetřit na všem.
Tudíž bych to tam ráda od září opustila a našla si nějakou jinou brigádu v centru kousek od školy, abych tam mohla jít hned ze školy a mohla tak do práce chodit třeba každý týden 3x... to by hned bylo víc peněz měsíčně. A nejsem náročná... klidně půjdu za kasu do Drogerie. Tak snad to nějak pozitivně dopadne. Mimochodem do práce jdu teď tenhle týden - pátek (15:00 - 22:00 h.), sobota (14:00 - 22:00 h.) a neděle (14:00 - 20:00 h.) a pravda pravdoucí, vůbec se tam netěším :/.

A odpoledne jedu do Jysku zkusit štěstí jestli tam furt mají to povlečení se zebrou!!! 8) A mimochodem... jestli vše pujde podle plánů, tak opět čekejte nějaký screeny ze simíků. Modlete se za mě, aby mi hra nehaprovala a fungovala :).

EDIT: Jo a ještě jedna věc vlastně... V poslední době jsem dělala dva designy pro dva blogy. Není to nic světobornýho, ale i tak s emi to vcelku líbí. Takže pokud se chcete mrknout, tak můžete TADY a TADY.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Zlý zlý internet! anna jade 06. 08. 2012 - 15:52
RE(2x): Zlý zlý internet! damn-girl 06. 08. 2012 - 19:22
RE: Zlý zlý internet! tlapka 06. 08. 2012 - 17:56
RE(2x): Zlý zlý internet! damn-girl 06. 08. 2012 - 19:24