Simíci

7. srpen 2012 | 10.57 |

Našla jsem na svém externím HDD docela dost materiálu na články ohledně mých Sims. Jednak domky... jednak jednotlivý simíci + park :D. Z toho materiálu vznikne 7 článků (právě jsem to počítala). 1x simíci co jsem před x lety stvořila, poté 5 domků + ještě ten park. Dneska bych rovnou a teď začala simíkama, večer bych ještě napsala článek o tom parku a pak jednotlivé ty domky :). Ať se to tady se Sims hýbe než postavím a nafotím něco jiného.

A to ještě přemýšlím, že možná vím ještě o jednom domu, který jsem sem ještě nedávala a je taky staršího data :D.

Takže začnu těma postavama ze hry. Bohužel si pamatuju jen matně proč jsem je vytvářela. Budou k tomu tedy jen krátké popisky, ale aspoň uvidíte jaké jsem vytvářela simíky někdy před 2 rokama :D.

Pojďme se mi začít smát! :D Tak tohle měl být Billie Joe Armstrong (Green Day). Jeho podoba je dost děsivá! :D Stydím se za to, je strašlivej, kdyby se viděl, tak mě profackuje! :DDD

Tohle měla být Adrienne (manželka BJe). Jediné co k tomu můžu říct dál - profackovala by mě taktéž :D.

Joey, jejich nejstarší syn. Tuhle postavu jsem nedělala se záměrem podobnosti. Je akorát udělaný ve věku teenagera.

Jake-1.jpg

Jake, mladší bratr Joey. Opět dělaný bez záměru podobnosti ve věku dítěte.

Ollie. Mamka Billieho... taky se podobnost nepovedla, ale i tak se mi to zdá jako pěkná stařenka se vkusem :).

Držte si klobouky, pojedeme z kopcééé! Kdyby celá rodinu Armstrongova mohla, tak by mě teď hromadně profackovala! :D Tohle totiž podle mého záměru cca před 2 rokama  měla být Billieho milenka. Dělaná z hlavy... bez záměru něčí podobnosti.

A toto měla být jedna z nejlepších přátel té výše. Vypadá sympaticky ne? :D

Další z nejlepších přátel milenky Billieho :D a k závěru... nejlepší kamarád:

A jestli vás teď napadlo jestli se ty domky budou vztahovat k těmto postavám, tak říkám rovnou, že budou :D. Teď mám taktéž ve hře rozpracovanou Armstrongovic rodinu a všechny ostatní z Green Day. Já vim, vypadám jako maniak, ale hrát za tyhle reálné postavy mě baví. Nebojte se, tentokrát se již budu snažit o větší podobnost simíků :D. Budu totiž v Sims rozehrané města Berkeley/Oakland, ve kterých Greeni žijou... do města nasadím ještě několik fiktivních postav, a tak vznikne celé obydlené město. Je to divné, ale baví mě budovat město, ve kterém je nějaký reálný základ :).

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Simíci tlapka 07. 08. 2012 - 12:48
RE: Simíci zatoulanaovce 07. 08. 2012 - 20:52
RE: Simíci veruu®blbne.cz 11. 08. 2012 - 17:20