Armstrongův dům

10. srpen 2012 | 12.33 |

V nedávném článku jsem vám ukazovala simíky staršího data a říkala, že dále vám ukážu jejich domovy. Tak jdu právě na věc. Dneska vám ukážu dům, ve kterém bydlel Billie Joe se svou rodinou ve hře. Je to rozsáhlý, takže bude fotek habaděj :D.

Tak tady hned můžete vidět exteriér. Je vidět, že jsme v té době zahradu moc nevybavovala a nijak jsme si s ní nedávala záležet. To mi moc nejde do dnešních dnů, ale lepším se :D.

A tady už je vstupní chodba i s BJem :D. Na té bych nic neměnila, líbí se mi :).

Ze vstupní chodby se dá hned dostat do BJova ráje . tedy místnosti, která byla vytvořená na míru přesně pro jeho potřeby. Jak vidíte má tam všechno - od hudebních nástrojů až po knihy a sbírku alb :D.

A z chodby se dostaneme taktéž do rozsáhlé místnosti s kuchyní, jídelnou a obývákem. Proč jsou ty fotky proboha tak strašně tmavý?!!! No nic :D. A když se kouknete, tak vidíte velký posuvné dveře, ze kterých se dá dostat na terasu a zadní část zahrady s bazénem. Nemůžu si pomoct, ale vždy v případě, když stavím "jejich" dům, tak vždycky kuchyn dělám v podobném tmavém stylu a dávám i stejnou sedací soupravu :D.

A z dolní chodby se dostaneme do dlouhé chodby v patře. Opravdu nechápu, proč jsem jí nechala tak holou. Vypadá strašně :/.

Hnedle na začátku chodby byl umístěn tento malinkatý pokoj pro hosty. Tady bych to nechala, akorát bych vyměnila tapetu na zdech a dala před postel koberečky :D.

A hned nalevo od pokoje pro hosty se nacházel Jakův pokoj. Klasický dětský v modrých barvách a s křečíkem u okna :D.

A hup do koupelny! V poslední době už dělám koupelny menších rozměrů - jsou tak totiž útulnější. Líp se vybavují a bylo nelogický s porovnáním normálního života, že by měl někdo tak obří koupelnu jako tady :D.

Voalááá! A jsem u Joeyho v pokoji. Joey byl teen, tak tomu i odpovídá pokoj. I když je taky modrý, ale už tady nejsou hračky a tak podobně.

A jsme v poslední části domu - Armstrongovic ložnice. Kladu si dotaz, proč jsem jí udělala tak obří. Vysvětlení ale mám. Když jsem začínala hrát simíky (to byly ještě jedničky), tak jsme si před stavbou domu navrhla celý půdorys na čtverečkovaný papír, potom jsem od toho upustila a neřešila, když mi to stavění nevyšlo a nějaký místnosti byly prostě z donucení přehnaně velký. Teď jsem se k tomu načrtávání na čtverečkovanej papír opět vrátila takže promýšlím místnosti tak, aby mi seděli kompozičně, ale i velikostně. Vydržím nad tím třeba hodinu, než s tím jsem opravdu spokojená :D. Navíc mám teď koupené desky, kde mám haldu čtverečkovaných papírů sepnutých a mám to rozdělené na kategorie - domy, bytovky, plážové dome, chaty, obchody, bary, hotely, parky - školy - pláže atd. A plně mi to vyhovuje. Dřív jsem měla všechno "na jedný" hromadě a pak s emi stávalo, že jsem zapomínala, pro jaké účely jsme daný objekt navrhovala :D.

A to je dnes vše :).

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Armstrongův dům tlapka 10. 08. 2012 - 18:38
RE(2x): Armstrongův dům damn-girl 11. 08. 2012 - 11:28