Práce práce práce

11. srpen 2012 | 11.41 |

Tak teď celý víkend sídlím v kavárně. Díky bohu jen odpoledne a díky bohu první den mám už za sebou, tudíž ještě dnes a zítra. Včera to utíkalo až překvapivě rychle, najednou bylo 6 :D a od 6 mi to pak už utíká docela rychle, jelikož si říkám ještě 3 hodinky a můžu začít uklízet a za 4 hodinky půjdu domu :D. Moc lidí tam ani nebylo... 3 dvojice. Na jednu stranu nuda, ale na tu druhou to je bezva :D.
Když tam totiž lidi tolik nechodí, tak si člověk může pustit jakoukoliv oblíbenou hudbu v podobě celého alba přes youtube a nemusí brát ohled na to, aby to bylo něco příjemného poklidného a relaxačního :D. Takže jsem poslouchala hudbu :D. Prvně Offspring - Americanu a pak U2 - Achtung Baby. Taky tam mám maximální klid na načrtávání domků na papír, nic mě tam neruší :D. A co víc - máme tam televizi, takže když mě přestane bavit hudba, tak čučím na Olympiády :D. Navíc mi tam bratr půjčuje iPad, takže brouzdám po netu a nenudím se. Jo, máme to zakázaný a neměli bychom, samozřejmě, že se tak bavím jen když tam jsem sama... ale když tam nikdo nechodí, tak to snad ani po mně šéfový nemůžou chtít, abych celých 8 stála v pozoru za barem jestli někdo přijde.

Mimo to... hrozně se těším až ten víkend skončí.
1) hrozně se těším na úterní cvičení
2) ve středu jedu za spolužačkou do Nymburka... mají na půjčení tenisovou raketu, takže mi půjčí a pujdem si zkusit pinknout :P... jako prtě jsme na základce asi rok tenis hrála :DDD
3) v pátek s mamkou, dědou a babčou jedeme do Brna... podařilo se nám zabrat místo na UNESCO památku vilu Tugendhat 8)... když jsem o této vile dělala materiály na zkoušku na anglinu, tak jsem si říkala, že bych se tam hrozně chtěla kouknout a pak asi o 14 dní později mamka přišla s tím, že tu vilu viděla v televizi, hrozně se jí líbila a zarezervovala vstupenky na srpen! 8)

Z mého nudného přenudného života asi vše... ještě sem udělám jeden článek o simíkách. Áno, další domek. Baví mě to! 8)

Foto z DA od MorkOrk

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Práce práce práce tlapka 11. 08. 2012 - 16:07
RE(2x): Práce práce práce damn-girl 13. 08. 2012 - 15:27