Dům Billieho mamky

11. srpen 2012 | 12.07 |

Dnes vám představím dům Billieho mamky. Ano, jen jeho mamky... pokud někdo víc zná Green Day, tak ví, že Billie Joe (frontman) přišel tragicky o svého otce když mu bylo pouhých 10 let (zemřel na rakovinu jícnu). Takže se mamka o BJe a jeho dalších 5 starších sourozenců strala sama... poté si našla známost, ale BJ ho nikdy rád neměl a snad ještě ani furt nemá. Co tím chci říct? Že dům ani trochu velikostně neodpovídá, aby se tam nacpalo víc jak 3 lidi a také tím chci říct, že jak ty postavy teď celé dělám znova, tak mám v plánu postavit dva domky jeho mamky. Jeden takový kam se nacpe 6 lidí a víc a pak nový, ve kterém by žila jako v dnešních dobách, takže menší :D... ale to až někdy příště... teď pojďme na ten původní stavěný před x lety.

Pohled na dům a zahradu. Jak je vidět, sklon střech tak, aby to domu slušelo mi nic neříkal :D. Jsou tam i typická americká okna, ty jsem tam prostě dát musela, to si pamatuju. Zahrada je jinak extra volná - nevybavená. Asi bych na ní nic nepředělávala... docela se mi hodí k té stavbě.

Ocitli jsme se ve vstupní chodbě, která vypadá jako chodba holobytu :D. Odtus se dostaneme do ložnice, Billieho pokoje, kuchyně spojené s jídenou a obývákem a koupelny.

Nutno říci, že celý dům jsem se snažila vybavit ve stylu let dřívejších, takže tam nenajdeme žádné vybavení co by vypadalo moderně a i proto vypadá koupelna tak jak vypadá. Nevidím tam nic, co by se mi na ní fakt nelíbilo, docela mi totiž na tu dobu odpovídá... akorát mohla být menší :).

A jsme v ložnici u majitelky domu. Jak můžete opět vidět... nic moderního a jelikož v těch dobách neoplívali nějakým bohatstvím, tak tam není nic zbytečného.

Billieho pokoj, když byl týnem. Jelikož už v té době procházel dobou vzdoru a jeho výchova nebyla ani trochu jednoduchá, tak jsem se tím nechala isnpirovat. Proto ta zem postříkaná barvou. Bohužel jsem v té době ještě neměla datadisk ve kterém jsou kytary, tak tam není... ona by se tam totiž vzhledem k němu nádherně vyjímala :D. Člověk by řekl, že ten pokoj je až moc holý, ale mě prostě na tu dobu, ve které žil jako teen a vzhledem k tomu co prožíval prostě odpovídá, nemůžu si pomoct! :D

Jsme v poslední místnosti a také podle mě nejútulnější místnosti. Jedná se o kuchyň, jídelnu a obývák. Líbí se mi... i přes to starší vybavení na mě působé útulně. Cítím z toho takový ten domov.

A to je dnes vše. Jak už jsem říkala... není to moderní, jsou tam jen důležité věci... ale já se prostě snažila vzhledem k okolnostem a době nasimulovat co nejvíc... v podstatě jsem s touto stavbou spokojená i teď... po několika letech :D.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře