Byt Adrienne

15. srpen 2012 | 13.27 |

Už jsem vám seznámila s dosavadním Sims příběhem, že BJ z minulého článku s domem si najde o hodně mladší milenku, takže jeho žena i s dětma se odstěhuje do luxusního bytu. Teď vám představím ten byt, do kterého se přestěhovala :).

Jako každou prohlídku začneme i tuto v chodbě. Celý byt bude laděn do tmavších barev s ležérnějším stylem. Proč? Hodí se mi to k Adrienne :). Na obrázku můžete vidět průchod do kuchyně s jídelnou, průchod do obývacího pokoje, dveře do koupelny a na wc, do ložnice Adrienne a do pokojů kluků.

Nyní jsme v kuchyni a jídelně. Opět všechno lazeno k tmavší hnědé barvě. Teď bych ovšem zvolila jiný typ kuchyňské linky a stůl se dřevěnou deskou. Skleněný se mi k ní bohužel nehodí :D. Ale jinak docela pěkná místnost :).

Ložnice Adrienne, jak mě proboha napadlo tam nacpat tu světlou postel se světlýma nočníma stolkama? Aspoň vím, co příště vylepšit :D.

Obývák není tak špatný, ale trochu to vypadá jako by to byla kobka, jako by tam bydlel Dracula :D. Ano, jsem moc sebekritická! :D

Pokoj Jaka, v té době byl ještě malé dítě, tak proto. Ten pokoj se mi líbí, jsem hrozně ráda, že jsem i do těch svých nynejších simíků našla tenhle nábytek :).

Pokoj teena Joeyho... Ten pokoj je moc tmavý a do klučičího pokoje se mi nehodí ty záclony, ale bicí tam jsou ooprávněně. Hraje totiž na ně v kapele a to i v reálu :).... bicí v bytě ale nejsou moc vhodný :D.

Poslední část bytu... koupelna. Ta se mi líbí i po těch letech. Jsme s ní spokojená, nic bych neměnila 8).

A to je opět dneska vše. Snad jste se aspoň trochu bavili ;).

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Byt Adrienne bitita* 15. 08. 2012 - 13:37
RE: Byt Adrienne tlapka 15. 08. 2012 - 15:07
RE: Byt Adrienne mixx 23. 09. 2012 - 02:28