Totally fool... I'm Billie Joe!

15. srpen 2012 | 17.22 |

Pojďme se zasmát mému šílenému nápadu! V Praze se každý rok v létě koná cca 3 denní akce jménem "Advík." Jedná se o akci o anime a podobných věcech a lidi tam chodí převlečení v cosplayích. Cosplay je vlastně vlastně kostým... vyberete si nějakého svého oblíbeného hrdinu a stylizujete se do něj, tak, aby jste vypadali co nejvěrněji jako on.

Už minulý rok jsem se na tu akci chtěla jít kouknout, tenhle rok taky a ani jednou mi to nevyšlo. Jenže tenhle rok mě napadlo, že ten příští rok bych tam chtěla určitě jít a ještě k tomu právě v cosplayi, jenže nebylo s kým a já tam sama tak nechtěla :D. Dneska ale kamarád na FB psal něco, že chce ostříhat a že příští rok chce jít v nějakém tom kostýmu na Advík. Okamžitě jsme mu psala, jestli to myslí vážně a jestli by tam se mnou šel, že bychom oba mohli jít nějak oblečený a byla by sranda. A tak jsme se začali domlouvat :DDDD.
Dopadlo to tak, že on pujde za Gerarda Waye z My Chem. z Danger Days éry s červenýma vlasama a já půjdu (teď si sedněte a podržte se) za BJe z Green Day :DDD.Když vyberu toho BJe s černým rozcuchem, s černýma kalhotama, černou košilí a červenou kravatou, tak by to zas tak těžký bejt nemuselo. Na hlavu si seženu paruku, to nebude takový problém :DDD a můj hrudník ženských proporců se bude dát stáhnout :D. Ano, jsem blázen ale hrozně se na to těším :D. Gerard s BJem se budou skvěle hodit k sobě, vzhledem k tomu, že existují povídky zvané "Billierard," ve kterých to BJ s Gerardem táhne :DDD.

Já vím, zbláznila jsem se :DDDD. Ne, opravdu nechci vidět výraz a průpovídky mamky až jí s tím seznámím :D.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Totally fool... I'm Billie Joe! tlapka 15. 08. 2012 - 19:51
RE: Totally fool... I'm Billie Joe! anna jade 16. 08. 2012 - 11:29
RE(2x): Totally fool... I'm Billie Joe! damn-girl 16. 08. 2012 - 12:36
RE: Totally fool... I'm Billie Joe! boudicca 16. 08. 2012 - 14:54
RE(2x): Totally fool... I'm Billie Joe! damn-girl 20. 08. 2012 - 12:21