I couldn´t sleep tonight

20. říjen 2010 | 14.37 |

Dnes v noci jsem nemohla spát. Asi do 2 hodin v noci jsem se převalovala a od půl 5 od rána jsem byla zase vzhůru. Když už jsem konečně usla zdála se mi noční můra o tom jak ve starém Londýně řádil Jack Rozpačovač. Nemám ráda takové sny pokud se v tom snu bojím a nejde mi se probudit a když už se náhodou probudím, tak nemůžu usnout, protože se bojím další noční můry. A v 6:05 vstávat. Nebyla bych schopná takle ve škole fungovat. Mamka mě tedy nechala doma.

Během toho co jsem nebyla ve škole jsem se ponořila do knihy (opět Kareninová) a za chvilku vyrážím na douřování z matematiky. Díky bohu, přejdu jen ulici ujdu pár kroku a jsem tam. A jak dojdu domů, tak chci v Sims 2 postavit na stáhnutí univerzetní kolej nebo řadové domy. Ještě uvidím. Spíš se ale přikláním k těm řadovkám.

Během dne jsem také náhodou narazila na blog jedné dívčiny (adresu už si bohužel napamatuju. Měla tam fotky svého vlastnoručně ušitého oblečení. Byla to nádhera, jako z obchodu... jen ta vysačka chyběla. Takže zítra budu mít na babičku vlezlou otázku jestli je těžké se naučit šít a nebo jestli by zvládla ušít to a to a to. Těší mě ta dokonalá představa toho, že když si něco ušiju - nebude to mít nikdo jiný!

A teď se jdu připravit na to doučování. Pá večer...

Foto z DA od gucken

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: I couldn´t sleep tonight mix* 21. 10. 2010 - 20:05
RE: I couldn´t sleep tonight damn-girl 21. 10. 2010 - 21:34