Byt/garsonka

23. srpen 2012 | 12.06 |

Přicházím s dalšíma fotkama ze simíků a opět s těma s tarším datem. Chci nejdřív dodělat tenhle něco jako seriál a až poté se pustit do nové tvorby. Byt by měl tohoto mladého muže, kterého jsem vám už představovala ZDE:


Má se jednat o byt... o gaszonku lépe řečeno. Je to stavené v době, kdy jsem ještě neměla datadisk Život v podnikání, takže to bylo stavěno jako normální dům :D. Vzhůru do toho!

Asi bych začla screenem tohodle půsorysu... ať víte, jak to je rozvržené. Můžete vidět, že se jedná o opravdu malý byt v tmavých barvách.

Pohled na nejhlavnější část domu. Mělo to být lazené tak, že tam bydlí člověk mužského pohlaví sám... což se mi v té době nepovedlo... teď abych to asi udělala úplně jinak, tak aby na tom bylo vidět, že tam bydlí opravdu muž. Ano, opět moje sebekritika! xD Zase na tu druhou stranu, úplně nejhorší to neni a mohlo to být klidně o hodně horší :D. A taky bych to udělala víc stísněné, když garsonka, tak pořádná! :D

A poslední screen. Koupelna. Opět jsme daleko od vzhledu normálních garsonek. Pokud se jedná o garsonku, jak jsem to zamýšlela, tak by ta koupelna měla být o hodně menší! :D A ach bože, co dělají na zrcadle ty kytky ve váze? To jsem fakt myslela vážně? No to potěš! :D

A jaký na to máte názor vy? 8) Vždycky si připadám jako blbec... já si to zkritizuju a vy jásáte nadšením :DDD.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Byt/garsonka anna jade 25. 08. 2012 - 14:08
RE(2x): Byt/garsonka damn-girl 26. 08. 2012 - 18:23
RE: Byt/garsonka mixx 23. 09. 2012 - 12:55