Dům

26. srpen 2012 | 19.00 |

Dnes tady mám poslední díl ze "seriálu" stavby staršího data, které spolu nějak souvisí :D. Dneska vám ukážu poslední dům, ve kterém pobývají rodiče vymyšlené Billieho milenky :D. Snažila jsem se to vybavit tak nějak typicky česky, v šeském stylu starších lidí :D. Některé části se mi v tomto stylu povedli docela dost dobře, řekla bych, ale to už posoudíte sami ;).

Kdybych mohla, pleskla nebo zastřelila bych se na místě. Proč? Zas ten dům vypadá jako rozšlápnutá krabice od bot :D. Ano, nebohá damn-girl/Karol... jak chcete ještě netušila, že se dá nějak upravovat sklon střechy :D. A ty okna jsou taky strašný, nyní se snažím ty okna rozmísťovat tak, aby byly v oatrech tak nějak stejně rozmístěné, aby to hezky vypadalo, takhle ty rozházený to nehezky vypadá. A ten venek? Udělala bych ho úplně jinak :D... dala bych před plot nějaký keře, aby to nebylo tak holý, dala bych tam strom atd.

Vstupní chodba... líbí se mi. Je sladěná... nemám co vytknout. Možná bych dala jiné schody, jinak se mi to zdá fajn.

Nevím jak vám, mně se kuchyň líbí. Dokážu si představit, že v ní vařím... jo pardon.. já a vařit. Opravuju to - dokážu si představit, že v ní peču :D. Ta tmavá barva hezky kontrastuje s tím světlým jídelním stolem a světlou pracovní deskou. A říkejte si co chcete, já mám prostě radši tmavou dlažbu než světlou :D.

Obývák, ze kterého se taktéž dostanete ze vstupní chodby a vidím tam i průchod do obýváku. K obýváku - tak ten se mi zdá typicky český! Jsem spokojená! 8) xD Tím si nemyslete, že bych to typicky české zařizování obytných místností nějak obdivovala, to vůbec ne xD.

Poslední místnost v přízemí. Koupelna, k té taky nemám co říct, prostě se mi líbí :D.

Chodba v prvním patře. Miluju tyhle otevřený chidby v batrech, vypadaj dokonale, ale bohužel se mi málo kdy daří postavit. Tady jsem to ale zvládla, tak co k tomu víc :D.

Teď vám z chodby zavedu do koupelny. V horním patře je záchod odělen, takže tam není vidět a tam za zástěnou je sprcha. Koupelna se mi líbí a tu vanu simíkům více než závidím :D.

Ložnice rodičů. Nelíbí se mi. Proč? Moc dobře si pamatuju, že jsem ani za boha nemohla vymyslet jak jí sladit a co tam dát, takže jsem se na to víc jak po půl hodině vykašlala a takhle to skončilo :D.

Přecházíme do nejhezčího pokoje v domě, tedy aspoň podle mě. Je to pokoj dcery rodičů, té slečny, která pobláznila toho BJe a on kvuli ní opustil svou dlouholetou manželku xDDD. Pokoj je rozdělen na dvě části. Tohle je ta první, je tam prostorná šatní skříň, prostor s televizí a pohovkou. Chci mít taky tak prostorný pokoj rozdělený na dvě části :( :D

A zde už je ta druhá část. Jak vidíte postel, která ladí se zbytkem... taktíž GD plakát jako v předchozí části a trochu tam je vidět velký pracovní stůl s počítačem.

Pokoji nemám co vytknout. Hrozně se mi líbí! 8)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře