What about school

19. září 2012 | 21.42 |

Už od úterý chodím do školy, do nové školy. Už nejsem na ortenáku. DÍKY BOHU! a taky DÍKY ANWI!

A jaký to tam je? Super! Škola je tedy opravdu maličká - je v menší funkcionalistické budově, kousek od Václaváku v centru - na Národní třídě. Učeben máme celkem 6 maličkých, ale bohatě to stačí. Učitelé jsou zatím fajn a jsou na nás nový milý. Rozvrh taky máme dobrej. Mám maximálem do 15:00 což je naprosto nádherný... akorát jsem neměli chodit do školy v pondělí, jenže na nás zbyla poslední skupina výpočetky a ta je právě dopoledne v pondělí. Chceme se ale dojít zeptat ředitelky jestli by nebylo možný, nám vápočetku uznat, když jsme jí v prváku měli uzavřenou zkouškou. Držte palce :D. A ve středu podle všeho bych měla mít jen do půl 12 a zítra mám až od 11 do 15 h.
A do školy dojíždím vlakem. Jedu 4 minuty busem na vlak, poté jedu vlakem nějakých 15 minut.... z nádraží si dám 15 minut pěšky do školy... nestěžuju si. Mám vlak ráda, konečně můžu jezdit do školy vlakem. Je to hrozně pohodlný 8). Bála jsem se, že tam nebude místo, ale zatím jsem si vždycky sedla :).

Taky jsme si ve škole vybírali volitelný předmět... na vývěr bylo mezi průvodcovstvím a hotelnictvím. Vybrala jsem si hotelnictví... kámošky jsou na průvodcovství... což je škola, ale já nehodlám jít na něco, jen abych byla s lidma, které znám :D.

A taky mám rýmu. Teda nejdřív mě škrábalo v krku, ale poté se mi to přeneslo na rýmu (jako vždy u mě!) Chodim teda furt s kapesníkem u nosu a je mi zima (ne... nemám horečku).

Jdu se vysmrkat, takže se zase brzo ozvu. Zatím se mějte jak nejlépe to jde ;).

Foto z DA od Rogue-Of-The-Night

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: What about school tlapka 20. 09. 2012 - 11:13
RE: What about school anwiel 21. 09. 2012 - 21:54
RE(2x): What about school damn-girl 21. 09. 2012 - 22:50
RE: What about school mixx 23. 09. 2012 - 13:24