House for ten persons

5. říjen 2012 | 14.32 |

Dům, který patří k zahradě, kterou jsme zveřejňovala minule bohužel ještě nafocený nemám, ale mám tady dům jiný.

Mám tady dům proč 10 osob.Opět byl stavěný pro slečnu z The Sims 2 fóra. Přála si rodinný dům pro 10 členů rodiny s velkou zahradou, bazánem a saunou. Byla to výzva něco takového postavit postavit, nikdy jsem předtím jsem totiž tak velký dům nestavěla. Takže mi teď opět můžete zhodnotit výsledek:

Před barákem je velká příjezdová cesta, na kterou se dají zaparkovat dvě auta, dům  je patrový a houpačka napovídá tomu, že v domě bude žít kupa dětí :D.

Tak trošku letecký pohled :D. To aby bylo vidět i na zadní část zahrady, na které se nachází sauna, vířivka, velký bazén, sauna, basketbalpvé hřiště.

Pohled na bazén v zadní části zahrady. Bazén má vždycky základní modré stěny a modré dno, ale tady jsem to přeměnila, aby to více ladilo s okolní dlažbou.

Pohled na přízemí: velká vstupní chodba s velkým schodištěm, vlevo velká a prostorná koupelna, vpravo speciální místnost pro všechno potřebné pro domácí mazlíčky, vzadu vlevu velká jídelna, uprostřed místnost pro budoucí kuchyni v zelené barvě a vpravo prostroný obývací pokoj, aby se tam nacpala celá rodina :D.

Na tomto screenu můžete vidět horní patro. Vlevo je jedna prostorná koupelna (spíše pro mužské osazenstvo), vpravo je další koupelna (tentokrát pro ženské osazenstvo), Dále tam máme jeden pokoj pro starší slečny, jedne pokoj pro starší chlapce, pokoj pro malé slečny, pokoj pro malé chlapce, ještě jeden dětský pokoj a ložnice pro rodiče.

A to je vše :D. Snad se líbilo :). Myslím, že brzo opět můžete čekat nějakou tu stavbu - mám totiž v hlavě něco vymyšlený. Teda né uplně já jsem to vymyslela, ale zahlédla jsme dneska takové řadové domy v televizi a nějak dost mě inspirovali a nemůžu je vypustit z hlavy :D.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: House for ten persons tlapka 06. 10. 2012 - 10:31
RE(2x): House for ten persons damn-girl 06. 10. 2012 - 15:44
RE: House for ten persons anna jade 06. 10. 2012 - 19:11
RE(2x): House for ten persons damn-girl 07. 10. 2012 - 14:31