Bad tomato! XD

19. leden 2011 | 21.26 |

Dnes Verča vytáhla krabičku a po otevření bylo zjištěňo že se v ní ukrývaj malé rajčátka. Nabízela mi jestli nechci, odpověděla jsem že ne, ale děkuju, ale to neni hlavní :D. Dala si rajče do pusy a že ho začne žvýkat. JENŽE rajče ze vzbouřilo a vystříklo. Naproti ní seděl Dan, takže to fakt nádherně schytal XDDD. Verča okamžitě ježíšovala a omlouvala se, Dan vykuleně koukal, něco bručivě mumlal a já se samozřejmě smála jak tele na celé kolo XDDDD. Uklidnila jsem se až když všechny ty semínka byly z jeho mikiny pryč XDDD.

Při hodině zemepisu se učitelka vytočila a posadila mě na druhý konec třídy. verča totiž psala písemku  a já jsem aktivně radila XD. Celou cestu na druhou třídu jsem brumrala, že to neni pravda, ale moc mi to nepomohlo a navíc mi to ani trošku nevěřila :D.

Po škole jsem nasedla do tramvaje a dojels koupit tetě střábrný zdobící lak jelikož ho chtěla. Ten jsem úspěšně zakoupila a opět nasedla na tramvaj a odjela si koupit k obědu sushi. Nechala jsem si je zabalit a po návratu domů jsme je snědla doma. No, měla jsem celkem 14 kusů. Což na mě bylo hrozně moc, jelikož to je hrozně sité. Nechala jsem tedy přesně půlku mamce, aby se s tím nic nestalo než se vrátí z práce, uložila jsem to do lednice :D. Po příchodu domu to mamce udělalo hroznou radost a říkala něco o tom, že když jsem jí psala jak jsem to pro ní schovala začla se na to šíleně těšit :D,

Dnes mamka byla na kosmetice, u té kosmetičky, u které jsem byla já. Říkala, že paní kosmetička ani netušila, že si s emnou tak suprově popovídá a že jsem hrozně fajn. Jo to mě potěšilo :). To už je druhý člověk o kterém vím, že se mu zdám na první pokec fajn  XD (viď maude? neříkal běs něco podobného? XD).

No, zítra jdu na zkoušku šatů. Včéra tady bala babička a ten "korzet" mi konečně sedí :D. Taky mám udělanou další tapetu do sims, ale zase je ukážu až jich budu mít víc.

A teď mě omluvte, to je vše z dneška a včerejška, takže teď jdu asi udělat rozbor děl do literatury. Safra, to bude ukrutná zábava. Hlavně ta Dalimilova kronika :X.

Foto z DA od freatmah

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Bad tomato! XD maude 19. 01. 2011 - 22:48
RE(2x): Bad tomato! XD damn-girl 20. 01. 2011 - 16:49