Domek - vnitřek

15. říjen 2012 | 21.08 |

Pamatujete si na zahradu k jednomu domku, jak jsem slibovala, že nafotím i vnitřek a dám to sem? Tak s ejiž o víkendu stalo, mám nafoceno a teď vám to tady budu prezentovat :D.

Nejdřív vám ten domek připomenu těmahle dvouma fotkama. Jedna je focená ve dne a druhá až ve večerních hodinách, když zašlo sluníčko.

Nejdřív by bylo asi nejlepší ukázat přízemí a až potom představovat jednotlivé místnosti, budete tak mít lepší přehled. Ještě připomínám, že dům byl stavěný pro jednu mladou obyvatelku co ráda zahraničí a miluje své domácí mazlíčky.

Jako vždy, z hlavních dveří vejdeme rovnou do vstupní chodby. Chodbu jsem se snažila vybavit ve venkovském stylu a jak je vidět, ze vstupní chodby vyjdeme hned do prvního patra, ale to až později ;).

Jedny dveře ze vstupní chodby nás dovedou hned do obývacího pokoje, který měl působit lehce, svěže a prosvětleně. Majitelka se nerada zabývá zbytečnostma ve svém domě jelikož pokud to jen trochu jde, tak svůj volný čas tráví na zahradě a v domě se zdržuje minimálně.

Z obýváku vedou jedny dveře, které nás zavedou do této místnosti, která slouží výhradně domácím mazlíčkům. Mají tady pelíšky, misky se žrádlem a i proto to není nijak zvlášť více zařízeno.  I tak ale místnost působí útulně.

Když se vrátíme přes obývák zpátky do chodby a vydáme se dalšíma dveřma, tak vyjdeme do kuchyně, jenž je sladěna do bílé a černé barvy. Opět... jednoduché, nepřeplácané a světlé.

V přízemí se nachází taktéž koupelna. Musím se přiznat, že tady se mi hrozně moc líbí ta kombinace bílých obkladaček a hnědé mozajky. Pro mě hrozně moc útulná koupelna 8).

Jelikož přízemí máme prošmejděné, tak vzhůru do prvníhp patra!

Po prohlídce spodní části domu se vydáme po schodech nahoru přičemž se ocitneme v chodbě v prvním patře, ze které se dá vyjít na balkon a ostatních pokojů.

Ložnice majitelky. Tmavší fialová sladěná s bílým nábytkem a podlahou. Když vstoupíte do dveří, které na obrázku vidíte tak přejdete do místnosti následující:

Tedy do místnosti umělecko-relaxační. kd ese dají trávit dlouhé zimní večery, když se nedá poletovat kolem zahrádky.

A z uměleckého pokoje vejdeme do pokoje, který má sloužit hostům. Tentokrát né sladěn do fialova, ale do modra.

A jak jsem již říkala, toto byla poslední místnost domu a já doufám, že se líbilo :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Domek - vnitřek tlapka 19. 10. 2012 - 19:58
RE(2x): Domek - vnitřek damn-girl 20. 10. 2012 - 19:31