What do you think about me?!

20. říjen 2012 | 19.29 |

Prvně bych chtěla říci, že mám opravdu nehoráznou chuť opačné pohlaví nakopat do těch nejbolestivějších míst! Hned se k tomu dostanu. Ani vlastně nevím jak bych začla. Jak jsem již párkrát říkala, mám v práci šéfe, který je ale ve stejném věku jako já.
V poslední době se začal chovat poněkud "divně." No, prostě mi tam začal kňourat, že nikoho nemá, že nikoho nemůže najít a jestli nemám nějakou pěknou volnou kámošku. Mimo to jsme si v létě jednou spolu po práci ještě byli sednout na colu že pokecáme a tak. Kámošky do mě začaly cpát, že se mu líbím a tak podobně jelikož by mi tam jinak nekňoural.
Když jsem teď ve čtvrtek byla v práci, tak jsme řešili jak by mohla vypadat nadcházející halloweenská party a abychom to mohli řešit i mimo práci, tak si mě hodil do přátel na FB a já mu to potvrdila. Kámošky do mě furt hučely, že se mu líbím... prostě nic novýho a já si na stranu druhou začala říkat proč ne... na stranu druhou mě štvalo, že by to asi v práci nedělalo dobrotu ze všech stran. No, už to mám ale vyřešený... už si nemusím dělat starosti. Když jsme se tak bavili o všem možným, tak z něj vypadlo, že když teda nikoho nemám a já taky ne, tak co bych říkala na takovou kamarádskou výpomoc. Přímo to neřekl, ale jak to myslel, tady určitě podle mě ví naprosto každej.
Spadla mi tlama dolu. A tak si řikám, co si krucinál každej tak myslí že asi jsem?! A opravdu si nemyslim, že bych se chovala nějak jako ** či se oblíkala jako ** a to není první případ. Začátkem týdne se mi povedlo ze sebe seklepat jednoho takovýho a ani né do týdne se objeví další? Tak co to krucinál je?

Se opravdu chci vidět v pondělí v práci. Jak se tak vsadim, jen co vstoupí do dveří, tak já se začnu krčit pod barem a budu se chtít nějak co nejrychleji vypařit. Když už se teda rozmyslim, že by nějakej vztah mohl vyjít a byl by fajn, tak zase tohlecto. Poněkud nechápu a poněkud jsem z toho rozladěná.

Achjo...

Foto z DA od lilituu

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: What do you think about me?! maude 20. 10. 2012 - 21:55
RE(2x): What do you think about me?! damn-girl 22. 10. 2012 - 13:35