TOP hells

5. listopad 2012 | 12.58 |
› 

Tentokrát se nezaměřím na písničky, které poslouchám v poslední době. Jelikož tentokrát se chci zaměřit na 5 největších hellů v dějinách hudby! :D Máme se tedy na co těšit... vsadím se, že nejem mně budou krvácet uši a né jediná budu tlouct do hlavy o stůl :D.

Paris Hilton

Nemohla jsme jinak... než dát hned ze začátku Paris Hilton. Nemám ráda spoustu osobností, ale kdybych je mohla vyvraždit, tak jako první by byla tahle světoznámá dědička :D. Ona není moc chytrá v normálním světe... vlastně podle mě je totáně použitelná... navíc má prachy, tak si může dovolit vše. Jak vidíme... může si dělat i hudbu, která u ní dopadá naprosto katastrofálně!
Co víc... manažera k tomuto albu jí dělal Roc Cavallo, který dělá manažera Green Day už od alba Dookie. Co si budeme povídat, ten chlápek u mě ztratil veškeré sympatie potom, co jsem se dočetla o tom, že pomohl vyplodit album na svět právě Paris :D.


LMFAO

Tohle není staré ani rok, předpokládám a za ten rok je to to nejhorší co se snad ve světe hudby urodilo. Doposud jsem nepochopila, jak to někdomůže poslouchat... o to víc mi udělalo radost, když jsem zjistila, že se tahle dvojka rozpadla :P :D


Daniel Landa

Daniel Landa. Takže tentokrát tu máme české zastoupení. Taktéž ho nemám ráda... je mi nesympatický... jeho hudba se mi absolutně nelíbí. Snad se ale nemáme řeho bát jelikož nedávno taktéž ohlásil, že končí se svou hudební kariérou.


Mandrage

Občas se táži, co česká hudební scéna komu provedla tak strašnýho. Znáte ještě horší českou kapelu? Já mám pocit, že horší v poslední době neexistuje... a o to je horší, že je okolí ba snad dokonce i žere. Šrouby a matice + taktéž Mechanik... nezbývá se než jen modlit, že už nic horšího nevydaj, ale tomu bych moc neveřila. Bohužel, budu trpět dál.


Lady Gaga a Justin Bieber

Myslím, že už netřeba dalšího komentáře k těmto dvoum! :D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: TOP hells editt 05. 11. 2012 - 14:29
RE(2x): TOP hells damn-girl 05. 11. 2012 - 15:44
RE: TOP hells boudicca 08. 11. 2012 - 18:02