Last days

6. listopad 2012 | 17.32 |

Tak se tedy událo v posledních dnech?
V prvé řadě jsem měla celý víkend pracovní. Mamka nám zajistila brigádu o šefika, co má úklidovou firmu a tak jsme uklízeli akademii věd. Je tam neskutečná kupa knih a probíhala tam rekonstrukce, takže všechny tisíce těch knih jsme museli vyndat z regálu, povysávat, utřít polici a vrátit je. Dělali jsme tam celou sobotu a neděli a ač se to nezdálo, bylo to extrémně náročný.
Jsem ale spokojená, protože mám odpracovaných asi 12 h a za každou hodinu máme odměnu 100 Kč což je díky blížícím se Vánocům super :P

A dneska jsem byla se školou na exkurzi na pražském letišti (ani za nic mě nikdo nedonutí říct ten nový název! :/). A bylo to naprosto dokonalý!
Prohlídka trvala dvě hodiny a vozili nás busem mezi letadlama... byli jsme i u runwaye. Taktéž nám bylo prozrazeno, že chystají vybudovat další přistávací a vzletovou plochu s tím, že integrovaná pražská vlaková doprava by jezdila přímo k terminálu + prodloužení metra až tam.
Taky jsme asi 20 minut stály jen pár metrů od runwaye a pozorovali jak vzlétají a přistávají letadla. Mimochodem... víte, že palivo se čerpá do křídel letadla a na jednu hodinu letu potřebuje letadlo 2 tuny paliva? Neskutečný množství že? Ještě, když si člověk představí kolik těch letadel za den po světě lítá.
Opět jsem se utvrdila v tom, že amíci jsou padlí na hlavu... zdá se. Jelikož u jejich letadel se nesmí s vyhlídkovým autobusem stavět jelikož bychom mohli být teroristi. Přijde mi to docela směšný, vzhledem k tomu, že to vypadá že atentát na jejich obchodní centrum v NY nebyl atentát, ale poslali si to k zemi sami, aby mohli vpadnout teď nevím jestli do Iránu nebo Iráku :/.

A mimo to jsem o víkendu v sobotu byla se svými přáteli na halloweenské akci u nás v kavárně. Maude šla za smrtku a já za jeptišku. Většina lidí tam na mě koukala, jako když jsem padlá na hlavu, ale co :D.

Foto z DA od Rona-Keller

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Last days boudicca 08. 11. 2012 - 17:59
RE: Last days tlapka 08. 11. 2012 - 19:46
RE: Last days damn-girl 09. 11. 2012 - 22:58