Sickness!

14. listopad 2012 | 21.21 |

Tleskejte mi! Ani né po 2 měsících jsem opět nemocná! Skočila na mě někde angína, takže mám na 10 dní antibiotika a bolí mě krk jako prase. Takže už druhý den ležím, čučím na bednu nebo jsem na noťasu.  Fakt mě to nebaví! Co můžu ale dělat.
Včera ze mě byla mrtvola jelikož jsem měla odpoledne skoro 39°. Dneska už to je lepší, ale krk mě bolí furt stejně :(. Nejenže mě bolí normálně, ale jak polknu, tak je to jako by mě někdo do krku říznul žiletkou a zasypal to solí. Moc příjemné, takže kvuli tomu v noci nemůžu ani pořádně spát. Dneska jsme se vrtěla někdy od 4 od rána a to já jinak normálně spím jako zabitá.
Aby toho nebylo málo, tak přijdu díky nemoci hned o tři směny v práci, takže nebudu mít ani dostatek peněz na Vánoce a už vůbec nebudu mít peníze na to, abych se jela kouknout před Vánoci za kámoškou do Bratislavy :/.

Jedinou výhodou na tý celý nemoci je fakt, že moje obvoďačka je teta, takže jsme se nemusela táhnout k doktorovi, ale doktor se táhnul za mnou. Ba dokonce mi ukázala i anternativní léčbu angíny :).

Další fakt je, že se nehorázně nudit, takže až se mi přilepší ještě víc, tak s epustím do nějakého toho čtení :).

A víc bohužel zatím neřeknu jelikož není co, když jen ležím zavřená doma.

Foto z DA od nastynoser

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Sickness! tlapka 15. 11. 2012 - 10:38
RE: Sickness! katka* 18. 11. 2012 - 12:13
RE: Sickness! damn-girl 18. 11. 2012 - 12:18