Good bye :'(

17. listopad 2012 | 21.36 |

Přicházim s jednou smutnou zprávou. Pamatujete si na tetu o které jsem vám tady psala? Dneska po dvou měsících s bojem proti rakovině této nemoci podlehla :(. Udělalo se jí včera večer prý o hodně hůř a dneska už od nás všech odešla doma po boku svého manžela, který s ní do poslední chvíle byl a staral se o ní.

Na jednu stranu je to smutný, na druhou stranu si zase říkám, že teď je jí líp a nic jí nebolí. Vlastně to beru docela statečně, zatím. Asi to bude tím, že jsem vybrečela dost slz v průběhu toho všeho a te´d mám tak nějak vnitřní pocit, že bych to měla ustát a podporovat zbytek rodiny, když oni brečí teď.

Na stranu jednu si jednu věc nepřestanu vyčítat. Naše polovina rodiny (já, mamka, taťka brácha) jsme jí viděli naposledy před rokem jelikož jsme se s ní a jejím manželem tedy strejdou vždycky viděli, když bratránek nebo sestřenka nebo teta či strejda měli narozeniny. Vážně mě mrzí, že jsme jí viděla naposledy před rokem :(. O to víc, když mi mamka vyprávěla, že mě měla tety vždycky hrozně ráda a jak jsem byla malá, tak si mě půjčovala.

Tímto ti chci teto říct, že tě nikdy nepřestanu mít ráda a i myslí jsem byla do poslední chvíle s tebou. Omlouvám se ti hrozně moc, že jsem se s tebou nestihla rozloučit, ale ty jsi od zjištění nemoci nechtěla vidět nikoho jinýho než svojí nejbližší rodinu, protože jsi nechtěla, aby tě někdo litoval a viděl tě v takovém stavu. Doufám, že se teď máš fajn a nic tě netrápí. Doufám, že i ty na nás nikdy nezapomenu. A i když si to nepamatuju, protože jsem byla maličká, tak i tak ti hrozně moc děkuju za ty chvíle prožité s tebou.
A děkuju ti za to léto, kdy mi bylo asi 12 let a ty jsi s náma byla na chatě a mně a bráchovi jsi dělala havajské sukýnky ze stužek. Opravdu ti za všechno moc a moc děkuju, mám tě ráda a doufám, že ty už se máš dobže, i když nám všem teď hrozně moc chybíš :(.

Foto z DA by RoseKate

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Good bye :'( katka* 18. 11. 2012 - 11:30
RE(2x): Good bye :'( damn-girl 18. 11. 2012 - 12:19
RE: Good bye :'( poustnijaro 18. 11. 2012 - 13:50
RE: Good bye :'( anwiel 20. 11. 2012 - 18:24
RE(2x): Good bye :'( damn-girl 20. 11. 2012 - 21:39