Another tears

27. listopad 2012 | 20.27 |

Tak se dnes uskutečnil pohřeb a my se všichni rozloučili nadobro s tetou. Bude to znít divně... ale celou dobu co hráli její oblíbené písničky jsem prosila ty nahoře ať se tam o ní postarají a prosila ať už tam jí je líp a nic jí netrápí.

Tenhle den byl jinak dost naprd... docela dost mě sebral ten pohřeb... pak jsem letěla do školy, protože jsem si musela napsat a dopsat písemky jak jsem byla nemocná a kvuli tomu se musela i omluvit z rodiného oběda a když jsem přišla do školy, tak mi učitelka řekla, že se testy odkládají a budou se psát až na týden. Rázem mi z toho bylo zle, byla jsme naštvaná a bylo mi do breku. Tak já letím z pohřbu do školy jako idiot abych ve škole neměla problémy a ona mi tam řekne, že se to odkládá? SUPER!

Večer mě ještě doma seřval táta. Nechce se mi o tom vypisovat, ale buď podle něho doma nedělám absolutně nic nebo toho dělámaž moc. Takže jsme taková přepadlá a ani nemám náladu.
Od mamky neustále poslouchám, jak je na mě pyšná a je ráda, že mě má, je ráda, že jsem taková jaká jsem a od táty jsem nikdy nic takovýho neslyšela. Když už se ke mně nějak vyjádří tak řevem, ale pochvala nikdy žádná :/.

Jsem s ezapomněla zmínit, že jsme ve čtvrtek byla na koncertě. Na MUSE a bylo to naprosto bezkonkurenčně dokonalý a já je teď dá se říct miluju. Předtím jsem je měla jen ráda, teď je miluju :P. Mají naprosto dokonalý písničky, naprosto dokonalý refrény a melodie a zpěv 8) a tak nějak mě dokážou zvednout, když se potácím ve svých ubrečených náladách zrovna jako teď.

Občas mám pocit, že rakovina tady bude furt. Zjistilo se totiž, že má nádor v puse nás pes... už ho má hrozně velkej :(. Musíme s ním jet na rentgen, aby se zjistilo, jestli to nemá v kosti jelikož jestli to bude mít v kosti, tak je to v kýblu. Navíc už mu je 13 takže se bojíme, že když pujde na operaci, tak nezvládne narkozu :(. Nechci o něj přijít, je to můj první pes... chci, aby byl nesmrtelnej, chci aby tady byl s náma a furt napořád, jenže to nejde :(.
 

Foto z DA od simplesighs

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře