Christmas :3

25. prosinec 2012 | 11.06 |

Ou, pane bože! Jsem naprosto na větvi z těchto Vánoc. Mamka furt říkala, že u stromečku budu spokojená, nebudu litovat a já opravdu nelitovala! Nadílka prostě úžasná! O ničem se nedá říct, že by mě to zklamalo
Dostala jsem všechno, co jsme si aspoň trochu přála, mám teď o hodně víc oblečení.. áááh, knížku na čtení, penízky atd atd. Více to rozeberu.

Dostala jsem tedy tři kusy oblečení v podobě dvou trik a jedné mikiny, to jsem si vybrala minulý týden za asistence babičky.
Dále jsem dostala tašku, do které jsem se zamilovala cca v říjnu a neustále jsem otravovala mamku s tím, jestli už jí pod stromek má :D.
Udělala mi radost i knížka na čtení. Mamka se perfektně trefila. Je to autobiografický román, který se jmenuje "Neslibovala jsem ti procházku růžovým sadem" od Joanne Greenbergové a je to o tom, jak autorku v mládí léčili ze schizofrenie – pro mě naprosto zajímavé téma. Myslím, že někoho z vás by to také mohlo zaujmout ;). V té knize byly vložené i 2 tisíce od rodičů. Od dědy a babičky jsem pod stromečkem našla i sadu základních věcí na tvoření bižu c čehož mám opravdu radost. Nemohla jsem totiž furt sebrat odvahu, abych si to koupila sama :D. Od brácha jsem dostala plyšového pikachua 8)... já vím.. je to plyšák a ještě k tomu Pokemon a mně je 21 – smějte se mi! :D
Už několik let se mi líbí společenská hra, ve které se buduje hrad a okolí... jmenuje se to Carcassonne... tuhle hru jsme našla pod stromečkem taktéž, takže mám nesmírnou radost a těším se až si jí zahrajeme :).

Další várka nás čeká zítra, jedeme k druhé babičce a dědovi a bude tam i teta se strejdou :P.

A ještě jedna super věc by mě měla čekat mezi svátky. Měla bych si totiž jet pořídit svůj první foťák. Zrcadlovku! Ach! Mamka pochopila, že mě focení opravdu baví a chci se tomu věnovat, takže jsme se dohodly a ona mi na foťák půjčí a já jí to budu každý měsíc splácet. Měla bych mít tedy Canon EOS 600D s objektivem EF-S 18 – 135 mm IS. Hrozně moc se těším! Už nebudu závislá na tom, jestli brácha má chuť mi foťák půjčit a jestli mu zrovna nebude chybět – budu mít svůj vlastní! 8) Brácha má to stejné tělo co budu mít já, takže si budeme moct i vzájemně půjčovat objektivy a další věco, což je super J.

A taky jsme celá rodina od babičky s dědou dostali dohromady rotoped. Jsem ráda za tento dárek, je to pro zdraví a zdraví se vždycky hodí :).

Teď vám ukážu fotky toho oblečení ať máte představu :D

Takže ty tři kusy oblečení co jsem si vybrala k Vánocům:

New t-shirt

New t-shirt no. 2

New sweatshirt no. 2. :P

Taška 8)

My new bag! 8)

A tohle jsem si nedávno koupila sama :)

New sweatshirt 8)

My new t-shirt :P

A ještě jako bonus. Před Vánoci kamarádka říkala, že se chce nechat s bráchou vyfotit, fotky vyvolat, zarámovat a dát je jako dárek rodičům pod stromek. Z hecu jsem řekla, že je fotím a ona na to kývla. Takže jsme jednoho dne vyrazili ven.. já v roli fotografa :D. Včera mi posílala fotku těch zarámovaných fotek, abych věděla, jak to dopadlo... dopadlo to následovně:

Musím říct, že se mi to líbí 8). Fotky v originálu jak jsem je upravovala vypadají takhle ( na předešlých fotkách tobarevně špatně chytil její foťák z mobilu):
Více najdete zde:
s161.beta.photobucket.com/user/billieka/media/foto5_zps035bd07d.png.html
s161.beta.photobucket.com/user/billieka/media/foto6_zps8dc2ded8.png.html
s161.beta.photobucket.com/user/billieka/media/IMG_1615_zpsfc314281.png.html

Je jich víc, ale myslím, že tyto na ukázku stačí ;)

Foto z DA od svet-svet

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Christmas :3 mixx 27. 12. 2012 - 19:12
RE(2x): Christmas :3 damn-girl 27. 12. 2012 - 19:41