Great day :)

5. listopad 2010 | 20.27 |

Dneska byl super den. Ani ve škole to nebylo tak hrozný :). Co může být lepšího než vyvedený páteční den? Nic :D. Super procházka s dobrýma lidma po Praze a ještě lepší posezení na kafi ve Starbucksu. Teda já si kafe tentokrát nedala. Měla jsem Ice ta a nebyl vůbec špatnej :).

Jen co jsem dorazila domu jsem se pro mě a bráchu pustila do rajčatového salátu s mozzarellou a jako vždycky se mi povedl. Mě totiž brácha prosil jestli ho nechci udělat a jelikož jsem měla dobrou náladu, řekla jsem si proč ne.

Jinak zítra tady celý den nebudu. Jedeme totiž s mamkou a s bráchou na chatu, kde budeme pomáhat babice s dědou se zahradou. Musím říct, že se tam celkem těším. Ono vypadnou na celý den z centra Prahy je někdy super, někdy je to i nutný :D. Che, navíc jsem milovník jízdy autem takže to pro mě zase bude vyžití :D. Navíc babička chystá k obědu brambory s pečeným kuřetem a nádivkou což je jedno z mých nejoblíbenějších jídel :).

Ještě bych Vás chtěla seznámit s jednou věcí :D. Vždycky, když jsem byla malá jsem si chtěla udělat v pokoji takové místečko, kde bych měla malý stolek, seděla bych na polštářích a kreslila tak, nebo byla čaj či četla nějakou mou oblíbenou knížku. Konečně se mi to vyplnilo. Pomohl mi s tím pěkný stoleček z Ikei, polštáře z Ikei a povlaky, které šila má šikovná babička :). Tak bych se s Vámi chtěla podělit s fotkou mého koutku, abyste věděli jak vypadá :). Já si ho nemůžu vynachválit a strašně se mi takové místečko u mě v pokoji strašně líbí. Správně, aby splňovalo všechny mé náležité požadavky by mělo být ještě víc polštářů, bylo by to v rohu místnosti u stěny a ještě by to mělo být takové intimnější díky barevným závěsům kolem toho stolku, ale i takle mi to stačí :).

A teď ta fotka :)

A foto Orloje je z DA od Gutkin

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře