Learning is killing me

7. leden 2013 | 12.45 |

To učení mě zabíjí. Nemám ráda čas zápočtů a zkoušek. Učím se od pátku na zítřek a hned tři předměty najednou, na to nejsem zvyklá. Mám teď proto strach, že to nezvládnu, protože to pomotám a zmotám.

Je to divný, ale zatím  se němčiny bojím asi nejmíň i přesto, že píšeme hned ze 4 lekcí. Tyhle 4 lekce jsem se učila už během zimního semestru, a tak i snad proto mám pocit, že to nebude tak těžký. Prakticky mi stačilo si jen ty věci zopakovat a naučit se pár slovíček... z toho mi asi 7 důležitejch slovíček, které budu potřebovat nelezou do hlavy ať dělám co dělám.

Dále taky zítra budu dotvářet známku z geografie. Už jsem psali test, ale profesorce se zdál nedostačující, a tak zítra budu muset pár větami test doplnit. Oh god, já a geografie... předmět kterej mi nejde. Ta slepá mapa Jížní Ameriky je pro můj mozek prakticky peklo, když už jsem zvládla si do hlavy naházet slepou mapu Jížní Ameriky, tak si ani za boha nemůžu zapamatovat hlavní města těch zemí = přesně to, co mi v tom testu chybělo. Taktéž musím doplnit destinace cestovního ruchu v Mexiku, pekelnější názvy jsem už dlouho neviděla!

A pak tady máme ekonomiku cestovního ruchu. Profesorka neustále chyběla a když nechyběla tak jsem 3x na její hodiny chyběla já kvuli vlastní nemoc, takže mi řekla, že se jí nelíbí můj počet hodin a že si napíšu testíček. No výborně... testíček. To jsem se učila teď a když jsem na to koukala, tak jsem byla plná pocitů, že tomu rozumím a vím o co go a určitě mi to nad testem dojde = jenže to je u mě většinou kámen úrazu. Ono mi to totiž nedojde a pak nevím co tam napsat.

A aby toho nebylo málo, tak mám vítr z toho barmanského kurzu, který mě čeká ve středu. Úplně nesnášim, když mám jít sama do cizího prostředi... navíc určitě tam budu vypadat jako pako a nic mi nepujde :/.

Achjo... stojí mi ta škola za ty stresy? A to jsem říkala, že se nebudu stresovat, protože mám v životě jiný priority než studium a co... no stejně se stresuju. Musím to zítra vechno dá, chci to všechno dát a taky že to všechno dám a budu mít od dalších předmětů tak na půl roku pokoj! Jsem šikovná... nejsem pitomá... učila jsem se.... věnovala jsem tomu čas, takže zítra se mi to všechno povede, protože musí a já chci, aby se to povedlo.

Foto z DA od MdesignN

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Learning is killing me sigrun 07. 01. 2013 - 15:12
RE: Learning is killing me tlapka 07. 01. 2013 - 17:55
RE: Learning is killing me damn-girl 08. 01. 2013 - 16:51