I love you, my doggie

12. leden 2013 | 12.18 |

Měla jsem sem na dnešek připravený jiný článek, ale bohužel se dějí věci, které prostě ovlivnit nejdou.

Každý jednou prohraje svůj boj a každý jednou dorazí na konec cesty, ze které už není žádné pokračování. Takhle nás bohužel opouští i naši čtyrnozí miláčci. Bohužel to nemůžeme ovlivnit, a tak i nás dnes opustil někdo, koho jsme měli celá rodina hrozně rádi... pro někoho to bylo jen zvíře, pes, ale pro nás to byl právoplatný člen rodiny.

Dnes se s námi musel rozloučit Ferda. Svůj boj se zákeřnou nemocí dneska prohrál a my jsme mu museli pomoct od bolesti, kterou od rána trpěl. Včera byl vlastně docela v pohodě, ale dneska ráno se o moc zhoršil a bohužel už to nešlo jinak.
Vlastně mě ráno probudil rozhovor memky a taťky jak se bavili o tom, že Ferdyš je od včéra o hodně horší a nemá sílu si vylézt i na své místo na křesle a jen leží a pořádne nikoho z nác nevnímá.
 

Měli pravdu a já doufám, že už mu je teď líp a že už teď netrpí. Doufám, že s náma prožil krásných 13 let, se mnou prožil moje dětství.

Tak se tam měj... pozdravuj a pokud se ti někdy na mně něco nelíbilo, tak snad mi to odpustíš a jestli tě teď mrzí, že jsem na tebe nepromluvila, když jsem dneska u tebe na zemi seděla pod stolem a loučila se s tebou a hladila tě, tak mi to prosím odpust :(. Hafan se v takových chvílích nemá stresovat a já měla co dělat se sebou abych se udržela v klidu, abych v tobě nevyvolávala nějaký strachy. Věř mi, že jsem se čtvrt hodiny psychicky rovnala abych to zvládla než jsem za tebou šla... a ač jsme si nic neřekli, tak věřím, že jsme si vzájemně vyměnili pocit i bez  toho.

Nikdy tě nepřestanu mít ráda, byl jsi a jsi stále ten nejllepší pes, kterého jsem kdy potkala a děkuju, že jsem s tebou mohla prožít těch krásných 13 let plných zážitků.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: I love you, my doggie tlapka 12. 01. 2013 - 13:21
RE: I love you, my doggie nikola* 12. 01. 2013 - 13:56
RE: I love you, my doggie editt 12. 01. 2013 - 20:08
RE: I love you, my doggie sigrun 12. 01. 2013 - 21:30