Green leopard

17. leden 2013 | 14.17 |

Už hrozně moc dlouho toužím udělat si leopradí nehty. Dneska se mi to konečně povedlo! Jako podklad jsem udělala nehty bílé a na to světlozeleno-černé leopradí skvrny. Vypadá to naprosto bombasticky! 8) Můžete vidět tady na obrázku, jak to dopadlo ;).

Snažila jsem se teď dva dny stát právníkem a zítra skládám zápočet z práva. Nevím jestli se mi to povede, protože jak jsem to všechno četla, měla jsem pocit, že na tom není nic k učení. No a když mám takový pocit, tak se to nedonutím ušit a když už se to donutím učit, tak se na to nedonutím soustředit. Doufám tedy, že mi zítra test nějak sedne a napíšu to v rámci možností aspoň na dobře! :D

Včera jsem byla asi po dvou měsících cvičit. Nemohla jsem se tam dřív dostavit kvuli nemocím a času, ale teď jsem si konečně čas udělala a pní koukala dost vykuleně. Asi už nevěřila tomu, že se tam ještě ukážu :D. No co bych se neukázala? Chci zhubnout ještě aspoň těch 5 kilo, abych konečně mohla nosit ty věci, které se mi líbí a které si teď se svojí postavou nemůžu dovolit :D. Ono to s tou postavou tak hrozný není, ale stejně. Spek na břichu, kdy si sednu je furt špek a ten větší zadek se širšíma stehnama taky mám a nezapřu ho, ikdyž občas se mi ho zapřít povede! :D

Někdy v létě jsem si hrozně zamilovala 30 Second To Mars, pak mě to po asi dvou měsísích přešlo a nyní jsem zase tam, kde jsem byla :D. Takže neustále tady větrám přehrávačem 30 Secondí songy :D. A doslova jak malej pitomej puberťák slintám po Jaredovi, to je fakt uhozený :D. Nezlobte se, ale mě většinou spíš zaujme chlápek tak min o 5 let starší než já... nutně podotknout, že pánové, kteří se mi líbí jsou většinou taktéž z nedosažitelné sféry :D. Opravdu nějak nevěřím tomu, že by se mi někdy povedlo okouzlit 35 letého chlápka a ještě k tomu, aby hrál v nějaké kapele... to s emi fakt asi nepovede no. Škoda, co se dá dělat :D... naděje ale umírá poslední ne? :D Ježiš, to jsou zas nehorázný kecy! Člověk by řekl, že ve skoro 22 letech budu mít nějakej ten rozum... a ono ne!
A když už jsme u těhle problému, vypozorovala jsem ještě jeden problém s mým věkem. Na svůj věk totiž nevypadá, vypadám tak na 18/19 let, rozhodně ne na skoro 22. To má za důvod to, že když už si mě někdo všimne, tak je mu tak 18 nebo 17... a to tedy děkuji, nechci, nemám zájem :D Je to smutný, moc smutný.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Green leopard tlapka 18. 01. 2013 - 15:44
RE: Green leopard sigrun 18. 01. 2013 - 16:10