Depression

20. leden 2013 | 18.24 |

Krucipísek, mám nervy! Ve středu mě čeká zkouška - test z Technologie cestovního ruchu. Učím se to, opravdu učím.. svědomitě, i tak ale z toho mám hroznej strach. Je to totiž nějakých 30 stránek látky a všechno je všemožný dělení nebo definice, jsem v polovině a už teď se mi to hrozně motá a já nevím co patří k čemu.
Nejlepší je, že první půl hodinu po učení mám pocit, že to všechno umím a pak do hodiny se mi to všechno smotá dohromady a já vím kulový. Doufám, že mi to nad testem naskočí a já to budu vědět. Mám z tohodle okna docela hrůzu, stejný okno jsem měla před maturitou a nakonec jsem to všechno uměla a krásně, jenže tady se prostě fakt bojím.

A už mě to ani nebaví. Dopoledne ležím nad učením a násilím si to cpu do hlavy... odpoledne je trošku volný a večer zase trávim vypisováním látky na další učební den. Už bych snad byla nejraději, aby byl úterní večer, protože ve středu dopoledne mě to čeká. Doufám že to zvládnu, fakt bych si to přála, ale na poprvý to od nás udělalo asi 10% lidí x/.

Jedno se mi ale povedlo. Úspěšně jsem uzavřela další zápočet - právo. Ještě nevím, jakou známku z toho mám, ale tahle informace o úspěšnosti mi zatím stačí.

Fakt to chci hrozně moc udělat! Pak mě totiž čekají ještě dvě zkoušky, tak bych neměla na učení na opravný termín tolik času. Jestli udělám tohle, tak pak mě čeká už jen management a angličtina a toho se nebojím.

Prosím prosím, já to chci dát. Však si to zasloužím, abych ten test napsala, učím se to odpátku a ostatní co tam jdou taky s učením všichni začínají až dneska, co jsem tak slyšela.
Ale stejně. 80 možných bodů, na postup potřeba 48 bodů. 16 otázek a každá otázka po 5 bodech a abych to udělala, tak potřebuju mít nějakých 10 otázek správně.

BTW: Pamatujete si, jak jsem tady ukatovala ty fotky, jak jsem fotila kamarádku? Tak teď v týdnu jsem si je konečně hodila na FB mezi moje nafocen fotky a včera jsem se naprdla a na těch fotkách jí a bráchu označila a dneska mi kamarádka psala, že jí lidi psali, že to jsou naprosto skvělý fotky a kdo je prý fotil 8). A jak prý fotím dlouho :D.
A aby toho nebylo málo, dnes dopoledne mi volala spolupracovnice, že její dcerka má zanedlouho 10 narozeniny a že by pro ní chtěla udělat nějaký hezký fotky, jestli bych jí teda nevyfotila. Tak jsem říkala, že jo :).

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Depression návštěva 20. 01. 2013 - 18:31
RE(2x): Depression damn-girl 22. 01. 2013 - 12:26
RE: Depression návštěva 22. 01. 2013 - 13:07
RE(2x): Depression damn-girl 22. 01. 2013 - 13:24
RE(3x): Depression návštěva 22. 01. 2013 - 17:53
RE: Depression damn-girl 22. 01. 2013 - 20:01