Faster faster faster!

23. leden 2013 | 17.33 |

Ať si ta učitelka pohne! Prosím! Dneska jsem psala test z  technologie cestovního ruchu. Doufám, že nám ještě dneska pošle email, kdo jak uspěl či neuspěl. Bylo 16 otázek a vlastně lehčí test snad ani existovat nemůže, ale stejně. No nevím, jak dopadnu... hrozně ráda bych to ale udělala teď. 6 z 16 otázek jsem vůbec nepochopila, což je problém... musela bych mít jinak 100% správných 10 zbývajících otázek. K těm co jsem nechápala, jsem ale i tak něco málo napsala, třeba to bude správně.

Na jednu stranu to vidím černě, na stranu druhou si říkám, že bych to přece zvládnout mohla. Však jsem se na to učila, a když jsem to celé ještě jednou včera pročítala, měla jsem pocit, že to umím a že to musím napsat.

A zítra jdu mimochodem na zkoušku z managementu. Teď jsem se to tak nějak učila... profesorka je prý moc hodná a snaží se studentům pomoct, tak jsem to učení nijak dlouho neprotahovala. Přečtu si to ještě jednou ve vlaku a budu věřit na správně vylosovanou otázku 8) :D.

Hehe, kamarádka našla na internetu email, že hledají do cestovní agentury fotografa, který by po Praze fotil památky do katalogů. Bohužel ten inzerát už je z poloviny prosince, takže moc nevěřím, že by bylo volné místo. No co, i tak jsem se tam odvážila napsat, ale uběhli dva dny a nikdo se mi neozval. Hlavně, že jsem je prosila o to ať mi klidně odepíšou i zápornou odpověď, že už někoho mají, ale ať vím na čem jsem. A tak třeba se ještě ozvou... dávám jim týden.

Koupila jsem si dneska na učení 300g Milku, s karamelem a ořechama... už jsem tady sežrala půlku. To zas budu vypadat, jak meloun :D.

Taky mě štve poslední týden moje milovaná čičí Maggie. Nechce spát,, permanetně se budí ve 4 ráno a už do rána neusne. Dneska ale trhla rekord, spala do 5! :D Taky jsem tady včera běhala v 11 večer jak magor, abych jí zabavila ona se unavila a pak spala aspoň do 5 do rána, povedlo se! :D Taky jsem zjistila, že když začne škrábat na ty dveře a já dělám mrtvýho brouka a dělám že spím, tak přestane a jde si zase lehnout :D

Těším se až bude po zkouškovm. Chci toho dělat tolik. Chci se jít s foťákem projít po Praze, chci zkusit zase něco nakreslit, chci taky něco zkusit nakreslit asi po roce přes grafický tablet, nechci se už každej den učit - nebaví mě to! :D

SMRT ZKOUŠKOVÝMU! :D Chci se vrátit do školky! 8)

Foto z DA od Tarelkin

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Faster faster faster! tlapka 23. 01. 2013 - 19:52