YEEEEAAAAAAAHHHHH!

29. leden 2013 | 21.12 |

Dneska jsem úspěšně zavřela zimní semestr 2. ročníku! Uzavřela jsem ho zkouškou z angličtiny a musím říct, že s odřenýma ušima mám za 3, ale mám. Za poslední rok a půl jsem se strašně moc v angličtině zhoršila, budu s tím tedy muset začít něco dělat... nechci spadnout ještě hlouběji. Si nemyslete, já mluvila vcelku dobře, ale jak se mě začla ptát ona, tak jsem nevěděla co po mně chce, protože jsem si to nedokázala přeložit do češtiny kvuli neznalosti slovíčkům.
Ale mám uzavřeno a to je hlavní :) Do neděle se tedy můžu povalovat a v pondělí mi začíná letní semestr. Měli bychom mít školu 5x v týdnu, což narovinu říkám, že mě sere že bychom neměli mít jeden den volno jako tomu bylo vždy. Prostě to volno chci a potřebuju, kdy jako budu chodit do práce? Jak to budu stíhat, abych se školou mohla jít aspoň 2x týdnbě do práce... nehledě na to, od odpracovaných hodin se odvíjí plat, takže v tomhle případě by byl dost bídnej! Doufám, že to nakonec dopadne dobře.

Mimo to, včera jsem již konečně odeslala svůj první pohled, do toho Ruska. Snad dojde a hned jsem si vylosovala další, tentokrát do Německa na sever k moři. Trošku jsem se vyděsila při prvním kliku na adresáta, má totiž v avataru obrázek ježíše a níže píše, že studuje Bibli, to mě potěš :D Musím mu tedy zítra sehnat pohled, chce buď nějaké pamětihodnosti ze země odesílatele, něco s ježíšem či fotky koček.

Taky jsem si po dlouhé době udělala radost a po 3/4 roce šla ke kadeřnici! Mám tedy opět krásnou hnědou barvu a v tom růžové pruhy, dokonale svítím na metry :DDD.

Už jsem vám párkrát říkala o DeviantArtu, nadaní lidé tam sdílí své fotografie, literarní díla, kresby a tak podobně. Včera jsem tam čirou náhodou našla fakt exota. Ten chlápek, co vlastní ten účet totiž sbírá hygienické vložky, fotí si je, taky si je fotí krok po kroku jak je vybaluje, taky se fotí se svou sbírkou vložek. Fakt jsem na to včera koukala jak vrána :D... ostatně, mrkněte se zde :D

V páték jsem udělala něco,co plánuju už dlouho. Měla jsem doma nakoupené korálky, tak jsem si z nich vytvořila tyto dca náramky :)

Nu dobře. dám vám sem i fotku svého xichtu s novýma vlasama :D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: YEEEEAAAAAAAHHHHH! tlapka 29. 01. 2013 - 21:18
RE(2x): YEEEEAAAAAAAHHHHH! damn-girl 31. 01. 2013 - 15:33
RE: YEEEEAAAAAAAHHHHH! sigrun 04. 02. 2013 - 16:50
RE(2x): YEEEEAAAAAAAHHHHH! damn-girl 07. 02. 2013 - 19:28