Ideas

2. únor 2013 | 13.07 |

Chtěla bych zde již konečně napsat nějaké recenze na knihu. Když tady mám na tuhle věc připravenou kategorii už od dob založení blogu, tak by byla škoda nevyužít to. Už nějaké nápady na knihy mám, ale viděla jsem je naposledy před více jak rokem a nepřijde mi jako dobrý nápad o nich tady psát recenze, protože ty pocity z knih nejsou čerstvé. Nezoufejte ale, všechny ty knihy, které se mi líbily, si chci přečíst ještě jednou a hned jak je dočtu, tak tu o nich napsat recenzi.
Ano, mohla bych recenze na ty knihy napsat z fleku teď, ale myslím, že bych dostatečně nezachytla (jak jsem již říkala) ty čerstvé pocity.

Dále mám v plánu zde uveřejnit opět nějaké ty fotky ze Sims 2. Mám rozdělané hned dva články o simících = 2 nové nafocené domy :). Dlouho jsem na Simíky nesáhla, jelikož jsem prostě na hraní té hry neměla chuť ani čas, včera jsem ale neměla co dělat, takže jsem se do toho pustila a už mám skoro nafocené všechny fotky těch dvou domů :).

Co dál. Od pondělí mi už zase bohužel začíná škola. Klidně bych si dala nějaké to volno, vůbec by mi to nevadilo. Tentokrát, v tomto semestru bychom měli do školy chodit hned 5. týdně a né 4x, jak jsem byla vždy zvyklá. Neustále se modlím, aby to vyučování bylo aspoň kratší - abych stíhala aspoň 2x týdne chodit do práce. V plánu jinak nic nemám... nic mě nenapadá, co bych chtěla dělat, a když už mě něco napadá, tak zase na to nejsou peníze. Znáte to ne? :D
 

A taktéž by se tu mohli objevit zase další dvě fotky, možná i více... pokud se povedly. No uvidíme. Byla jsem totiž včera u babičky na obědě a brala jsem si s sebou foťák, tak jsem se zase snažila vyfotit nějaké blbosti a udělat z toho pěknou fotku. Bohužel jsem ještě fotky v počítači neprohlížela, takže zatím ani nevím jaké se povědly a jaké ne :D

No a já teď pujdu dodělat ty simíky ať sem dneska dám jedne ten dům a zítra třeba druhý :)

Foto z DA od RawPoetry

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Ideas tlapka 02. 02. 2013 - 14:31
RE(2x): Ideas damn-girl 02. 02. 2013 - 15:35
RE: Ideas sigrun 04. 02. 2013 - 16:53