Strange cat

14. únor 2013 | 20.40 |

Ta moje kočka - Maggie, je opravdu divnej tvor. V 5 ráno vstává, aby si mohla jít hrát se svýma hopíkama (má jich 5), ty nosí v tlamičce a střídavě je pouští v 5 ráno ze schodů, protože asi má pocit, že když to duní po celých schodech tím skákáním a budí to celou rodinu, tak je to největší prd*el. No a když nepouští hopíky v těch 5 ráno, tak courá na hoře po chodbičce a za dveřma našich ložnic mňouká na celý barák, protože chce, aby si s těma hopíkama s ní někdo hrál. A zlatý hřeb - když má pračka program ždímání a skotačí tam v koupelně, tak Maggie si na ní chodí sednout. Pračka hopsá a kočka spokojeně sedí na pračce :D.

Muhaha... teď na téma postcrossing - nemá význam na ty dvě blbosti na to zakládat nový článek. 1) napadlo mě (až budu umět fotit) si vyfotit nějaké krásné fotky Prahy a panorama Prahy a pak si to vytisknout jako pohledy. Už jsem našla, že 10 pohledů vyjde na 70 Kč u Fotolabu, což není tolik - 7 Kč na jeden pohled vlastn tvorby = krása. A co, však nemusím fotit jen Prahu ne? Mám pěkné fotky i zvířat a i nějaká ta příroda :). 2) Psychicky jsem to nevydržela a vylosovala jsem si další adresu. Padla na mě ČÍNÁÁÁÁÁ! Dneska jsem ten pohled odepsala a paní pravila, že mi dá známku za 12 Kč a pošle mi ho express a letecky :). Bohužel jsme ten pohled zapomněla vyfotit, ale až do toho Pekingu dojde a dotyčná ho zaregistruje, tak vám ho tu ukážu :)

Dneska jsem byla ve škole poctěna. Včera jsem si totiž vybírala témata k absoluventský práci. Měli jsme si vybrat 3 témata asi z rovných 20. Na první místo jsme si měli dát to, co chceme nejvíc, na druhé to kdyby naše první téma bylo zabrané a na třetí téma, kdyby bylo zabrané do druhé. Chápete ne? :D Takže já mám následující témata
1) Krakow - atraktivity města
2) Zajímavá místa Evropy
3) Vybraná poutní místa Čech a Moravy jako turistické atraktivity
Proč jsem si následující vybrala? O všech se bude dát krásně rozepsat. Fascinuje mě Krakow ač jsem tam nikdy nebyla a není to tak daleko, abych to město nemohla navštívit. Zajímavosti Evropy jsem si dala proto, protože třeba takové Krky v Chorvatsku určitě patří mezi takové zajímavé místa Evropy (navštívila jsem jako malá) nebo taková Alhambra ve Španělsku stojí za zmínku do takové práce (navštívila jsem tenhle rok). A pak ty poutní místa Čech a Moravy... jasný, taky nějaké můžu navštívit, můžu nasbírat materiály atd.
No a dnes jsme jednomu učiteli říkali co jsme si vybrali, jelikož se nás ptal. On je to hroznej brbla a nikdy se mu nic nelíbí a má nás za úplně pitomý, ale mně jediné ty témata pochválil! Mám z toho radost 8)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře