0.3 - Bělorusko a Německo

28. únor 2013 | 21.21 |

prahaVčera jsem byla v práci a říkala jsem si, že když si vydělám nějaké pěkné dýško, tak si za odměnu vylosuju zase nějakiu adresu. Nakonec dýško bylo t práce 150,-, a tak jsem si za odměnu vylosovala adresy dvě! Opět na mě padlo Německo a opět Bělorusko, no což.

Němka je matka dvou dětí a přeje si pohledy především s pamětihodnostma, městem, kde člověk žije atd. Takže volba byla jasná. Koupila jsem tuhle starou prahu, kterou vidíte nahoře. Na obrázku můžeme vidět, jak to u Karlova mostu vypadalo dříve. Pohled mě upoutal na první pohled, rozmýšlení tedy jestli ten nebo ten nebylo.

A 19 letá slečna z Běloruska studuje němčinu či co, má ráda hudbu a pohledy by ráda měst a míst, kde odesílatel žije, černobílé fotografie, zvířata atd. Tady jsem střelila dvě věci jednou ranou, protože jsem koupila tuhle fotku čičiny - tedy zvíře a ještě k tomu je fotka černobílá :).

Známky už koupené mám i nalepené, teď jen tedy napsat pohledy a odeslat, nic víc :)

Akorát se teď potýkám s jedním problémem! :'( Někam jsme v rychlostila založila ten pohled z Kanady a New Yorku a teď je krucinál nemužu najít! UFFFF! UŽ JSEM JE NAŠLA! BYLY NA POLIČCE! :)

cica

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 0.3 - Bělorusko a Německo tlapka 02. 03. 2013 - 11:08
RE(2x): 0.3 - Bělorusko a Německo damn-girl 02. 03. 2013 - 17:07