Čím dál horší

1. březen 2013 | 20.31 |

Jde to ale se mnou z kopce. Hlasím se jen fotkama nebo postcrossingem a nebo ani vůbec. Práv věcí se ale změnilo.

Minulý víkend jsem strávila na horách na sjezdovkách. O to horší s epotom bylp vrátit do školy, ale nějak jsem ten týden ustála a teď je konečně zase víkend. Taky jsme již dostaly přidělené ty předvybrané témata na absolutorium. Mám nakonec to, co jsem chtěla nejvíce a to ty památky Krakowa 8). Jsem nesmírně ráda, že na měten Krakow padnul :P.

A nejlepší zpráva a věc přijde zítra. Jedeme si k mamce mamčiný kamarádky pro pejska. Budeme mít opět malého psa, ale né zas tak malého jako je jorkšír :D. je to tuláček, černej dlouhosrstej a je mu asi 8 měsíců. Měli jsme ho mít až za 14 dnů, ale pani říkala, že pro něj nemá místo doma, takže je zavřený v kleci a chodí jen na procházky, takže jsme s mamkou zaveleli, že s etam ten chudáček nebude trápit a zítra si pro něj sjedem.
Předběžný jméno pro něj máme Blacck, a jak se táta nejdříve cukal, tak teď vypadá že se i snad na něj těší :). Já dneska byla ve zverimexu abych mu koupila nutné věci. Koupila jsme tedy obojek, hračku na házení, pamlsky (láska púrochází žaludkem :D) a šampon na koupání. S mamkou jsme ještě koupily v obchodě odpoledne nějaké to žrádlo pro něj a taktéž jsme mu koupily krásnej měkkoučkej pelíšek.
Jen doufám, že si na něj kočky rychle zvyknou a on na ně.
Prostě konečně v baráku bude opět pes. Přijde mi to tady bez něj hrozně prázdný a studený a neútulný, tudíž zítra přijde moje spása :P

Ve škole nám jedna profesorka zadala seminárku, jedná se o výzkumy a měli jsme si vymyslet témata ke zkoumání. Vybrala jsme si dle mého vcelku zajímavé téma - jestli památky po Praze nabízejí studentům vstupy zdarma nebo aspoň za jaké slevy a za jakých podmínek. Profesorka vcelku téma chválila, zdálo s ejí dobré, tak snad to i dobře zpracuju :D.

Jedna věc mě ale opravdu těší. Snad už bude brzo jaro... aspoň to teď tak vypadá 8)

A to jsme zapomněla říct. Byly jsme včera s mamkou v indické restauraci, měli jsme totiž kupon přes slevomat = v ceně celé menu + nápoj. Jídlo teda bylo opravdu výborné a z většiny taky hrozně pálivé, kolikrát se ta pálivost ani nedala :D. Jako předkrm jsme měli cibulové ktoužky v testíšku, tofu v těstíčku, takové kapsy plněné a k tomu 3 druhy omáček, hlavní jídlo bylo jehněčí maso v omáčce a kuřecí maso v omáčce + rýže + dva druhy placiček/chleba (v těch jedněch placičkách byl kokos a musím říct, vážně to byla delikatesa 8). Jelikož jsme ale ani pořádně nedojedly hlavní jídlo, tak jsme si ho nechali zabalit a rovnou jsme si nechaly zabalit i ten dezerz. Sladkou vanilkovou rýži jsme tedy dojídaly doma.
Bylo to ale fajn, fajn strávený večer s mamkou, opět po dlouhé době. Je fajn si takhle občas popovídat mimo domov :).

Foto z DA od Krissi001

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Čím dál horší tlapka 02. 03. 2013 - 11:18
RE(2x): Čím dál horší damn-girl 03. 03. 2013 - 13:18