0.4 - Nizozemsko

3. březen 2013 | 13.07 |

textTak jsem opět dnes ve schránce po venčení psiska našla nový pohled. Přišel mi od Marjolein z Nizozemska. Div jsem neskákala radostí, pohled z Nizozemska, moc jsem si z téhle země pohled přála, jelikož jsem ta, cca před rokem byla a tu zemi jsem si zamilovala. Pohled tedy šel od 25. 2 (6 dnů). a urazil dlouhých 727 km.

Od pisatelky jsem se v pohledu dověděla, že žije na pobřeží kousek od moře se svým manželem a dvoumi dětmi (7 a 13 let), ráda chodí k tomu moři čerpat energii nebo si tam hraje s dětmi a mají paltézáčka psíka. Má ráda kreativní činnosti a ráda vaří. A jak můžete vidět, další postcrosser, které má opravdu pěkné písmo :).
Odepsala jsem jí tedy, že děkuji za pohled a miluju Nizozemsko. Psala jsem jí také o mém výletu do Nizozemska, o výletě do parku, který byl plný tulipánů, o návštěvě domu Anne Frankové a nezapomněla jsem jí ani připsat, že ráda vařím a posílám jí hodně pozdravů jí a její rodině :).
Pohled z Nizozemska:

post1

Pohled se mi opravdu líbí. Pro někoho možná vypadá nudně a nelíbí se mu, ale mně se prostě líbí a ta sova tam 8)A jak již koukám, tak byl zaregistrován po 18 dnech pohled a urazil 7 471 km, jenž jsem posílala do Číny:


CZ-257993

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 0.4 - Nizozemsko tlapka 03. 03. 2013 - 14:36