I'm Lucky!

3. březen 2013 | 20.58 |

Ahoj, já jsem Lucky. Včera dopoledne si pro mě přijeli do "útulku" přijeli majitelé a od včera od odpoledne s nima u nich doma žiju pohodový život. Ještě předtím než jsem se dostal do útulku a poté k nim mě moji majitelé, ach to se ani nedá nazvat majiteli, vyhodili u benzinky z auta a tam jsem zůstal. Za důsledek to má to, že jsem podvíživenej až hrůza, lezou mi u zadku kyčelní klouby a ač to takhle nevypadá, tak jsem kost a kůže. Také mám po skoro celé srsti chuchvalce, které nejsou rozčesat, takže mi je teď noví milující majitelé postupně stříhají, aby mě tak zbavili té zátěže.
Když si pro mě přijeli do útulku, tak jsem je s velkým zájmem vítal, ale styděl jsem se, protože jsem byl hrozně špinavý a zaprášený... co si budeme povídat, taky jsem smrděl. I tak jsem se jim ale líbil, a tak si mě vzali. Super, říkal jsem si... než mě nakonec chtěli nacpat do auta! Já se auta bojím... už nikdy tam nevlezu... ty špatný vzpomínky. Neukecal jsem je a do auta mě prostě nacpali se slovy, že jedu domu a bude mi fajn, a tak jsme odjeli.
V autě s emi začali opravdu líbit, vypadali hrozně příjemný... povídali si se mnou... smáli se na mě a taky mi dávali pamlsky. Bylo mi tam hrozný teplo, takže jsem se i bohužel jednou pozvracel a hrozně slintal, ale nevynadali mi... spíš mě litovali.

Kousek před koncem cesty mi ještě skočili koupit spešl šampon na rozčesávání, hřeben a misku na vodu. A když nastoupili, tak se bavila ta řidička asi mamka se svojí dcerou, že jsou zvědavý co na mě řekne táta. Na něj jsem taky zapůsobil a ač se všichni báli, jak on mě vezme, protože s emu nebudu zdát tolik jako jeho bývalý pes, tak si mě i tak okamžitě zamiloval a hned po 10 minutách seznámení se mnou ležel na podlaze ve stupní chodbě.

Pak mě hned vykoupali a teď je ze mě fešák. 3x denně se mnou chodí na procházky, chválí mě, že netahám a na vodítku způsobně jdu, já jím to dokazuji ještě víc posloucháním povelů jako zůstaň a čekaj... furt se na ně taktéž zubím. jsou na mě pozorní a je vidět, že mě mají rádi a já jsme rád, že jsem našel rodinu. Furt za nima běhám, protože musím kontrolovat, aby mi třeba někam neutekli... však důvěřuj, ale prověřuj. Furt na ně taky dorážím a chci se mazlit as neustále je olizuju na nose... oni se smějí a odstrukjí mě.

Ještě jsem zapomněl říct, že mi je 9 měsíců. Ač je to jen jedne den, mám pocit, že jsme se dostal do skvělých rukou, mezi lidi, kteří mě mají rádi a líbím se i ostatním členům rodiny, kteří tady s náma normálně nežijí, ale chodí na návštěvy. Tak tedy doufám, že se aspoń trochu líbím i vám :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: I'm Lucky! tlapka 03. 03. 2013 - 21:49
RE: I'm Lucky! zatoulanaovce 03. 03. 2013 - 21:55
RE: I'm Lucky! maude 05. 03. 2013 - 12:21
RE: I'm Lucky! damn-girl 09. 03. 2013 - 11:54