Pár soupisků ze života

11. březen 2013 | 12.13 |

Musím nejdříve zapátrat v paměti co se vlastně během týdne dělo.
Během týdnem jsem samozřejmě navštěvovala školu, mimo pondělka. Ve škole to bylo fajn až na pár věcí. Opravdu mě vytáčí, že už do konce měsíce musíme předložit papír s odbornou literaturou a osnovou na absoluventskou závěrečnou práci. Může mi někdo vysvětlit, proč tohle máme odevzdávat  tak brzo? Já to totiž nějak nechápu a nějak to jde mimo mě.. Do konce března taktéž musíme odevzdat ten výzkum, hlavně že nejdřív říkala, že odevzdávat se to bude až na konci dubna. Achjo.

Tenhle týden byl vlastně první týden, co máme Luckyho. Musím říct, je to opravdu hodný pes akorat teda naříká, když zjistí že je ASI doma sám a to si potom nanosí do pelechu všechny naše čepice a boty :D
Mamka s ním chodí na procházku ráno než jde do práce, potoms ním jde odpoledne bratr (jelikož se vykašlal na vysokou školu a teď hledá práci = je doma), poté přijdu ze školy já a jdu s ním ven já na nějakou tu půlhodinku a pak s ním jdu ještě jednou a to večer okolo půl 7.
Kočky už si na něj zvykly. Kocour ho stále ignoruje a Maggie je ještě taková ostražitější, ale už se aspoň neježí a nerozčiluje se na něj :D Táta se do něj samozřejmě okamžitě zamiloval :) vlastně se do něj zamilovala celá naše rodina a to i s babičkama a s dědama.

V březnu slavíme hned několik oslav - děda má narozky, druhý děda má narozky a já mám narozky... březnové soboty tedy trávíme na návštěvách, a tak nuda není :D Mamku to sice moc nebaví, má teď jako účetní v práci povinností až nad hlavu, takže má nervy aby to stíhala, ale stíhá to.

Už jsem byla byla štěstím bez sebe, že bude zase teplo, začne jako a bude krásně. Během zimy jsem totiž neustále byla v nějakých "depkách," a to sluníčko jako by mi vlilo do žil nový život a tenhle týden má být zima a fuj počasí. Prosím sluníčko vrať se, já tě potřebuju. Nějak bez sluníčka nedokážu být, když není sluníčko, tak jsem podrážděná v takoých těch ukňouraných brečících náladách a nic mě nebaví, na nic nemám chuť, ale jak vyjde sluníčko... fíha, to je ze mě hned jiný člověk plný energie.

Dneska se těším na večer. U nás v práci v kině totiž dnes běží live koncert Queenů z Budapeště a já miluju Queeny, takže na to s mamkou jdu. Navíc před začátkem koncertu bude ještě 25 minut dlouhý dokument.  Nemůžu se smaou nedočkavostí dočkat!

Foto z DA od Dm3t-7zen

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Pár soupisků ze života mixx 11. 03. 2013 - 21:41
RE(2x): Pár soupisků ze života damn-girl 13. 03. 2013 - 17:04