0.6 - Čína, Anglie

14. březen 2013 | 16.49 |

ukMuhehe, tak mi během tohoto týdne přišli dalš dva pohledy. První mi přišel z Číny z Hong Kongu, který putoval 8 802 km (11 dní) a druhý putoval 1 183 km během 8 dnů. Slečna z Hong Kongu mi do pohledu psala, že miluje zvířata stejně jako já a má dva psi a kočku. Mimochodom prý pracuje jako řemeslná síla a pracuje s vlnou, Dostala jsem od ní tento krásnej pohled s různýma nápisama v ulicích. Někomu by se mohl zdát obyčejný, ale mně se líbí :P a taktž je většího rozměru.

Dnes mi přišel ten pohled z Anglie. Žádný jsem neočekávala, tudíž jsem vcelku příjemně překvapená a navíc tohle je moje první Anglie :P Hanna mi v pohledu napsala, že žije kousek od Leeds, má černou kočku, která se jmenuje Lemony a dále mi popřála happy postcrossing :) a poslala mi tento pohled s nějakou jejich pamětihodností. No, musím uznat, že mě to nijak zvlášť nenadchlo jelikož vůbec nevím o co GO, slečna mi to totiž nijak nevysvětlila co pro ně tenhle monument znamená...

hongkong

Mně stále putuje pohled do Běloruska. Zatím jsem vklidu, ten minulý do běloruska mi cestoval 21 dnů a tenhle je na cestě dnů 14, takže není proč plašit a navíc oba mají vcelku stejnou vzálenost cesty. Teď jsem si tedy vylosovala další dva pohledy, aby se neřeklo (navíc jsem také dva týdny žádný neposlala + mi na účet přilítla výplata :D). Vyhodilo mi to tedy Čínu a Nizozemsko, z čehož mám radost. Díky bohu žádné Rusko ani Bělorusko :D.
Navíc když si na stránce Postcrossingu po přihlášení vpraco na stránce kliknete na Edit - profile a sjedete tam úplně dolů a nastavíte si tam to " Check if you prefer to send to repeated countries (does not affect the postcards you receive)." This option is experimental." Tak se vám nemůže stát, že si v jednom losu vylosujete nějakou zemi 3x, což je super věc a vážně to funguje :).

Svou babičku jsem minulý týden seznámila s tím čím s eteď bavím = seznámila jsem jí tedy o postcrossingu, tak byla nadšená a moc se jí to líbilo. Taktéž si okamžitě vzpomněla, že má doma někde v šuplíku kalendář s obrázkama Prahy a když se ty obrázky z toho kalendáře odstřihnout, tak slouží jako pohledy jelikož tu zadní stranu mají předtištěnou na napsání adresy a nalepení známky. Tudíž jsem nyní bohatší o dalších 12 pohledů Prahy, jakože ty pohledy jsou opravdu krásný 8) a také jsme si na horách koupila jedne pohled Sněžky a druhý pohled s fotkami Krkonoš, tak nyní na pohledy opravdu nouzí netrpím :D.

BTW: Ještě jedna zpráva pro postcrosery. Zjistila jsem, že když pohled posíláte někam, kde se používá azbuka, rozsypaný čaj a podobné písma, tak je lepší si tu originální adresu vytisknout a nalepit jí na pohled. Prý ten pohled jde pak ještě rychleji, protože nemusí putovat na nějaké speciální pošty, na kterých rozluštěj tnaší latinku.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 0.6 - Čína, Anglie tlapka 16. 03. 2013 - 20:45
RE: 0.6 - Čína, Anglie zlomenymec 17. 03. 2013 - 15:38
RE(2x): 0.6 - Čína, Anglie tlapka 17. 03. 2013 - 19:49
RE(3x): 0.6 - Čína, Anglie zlomenymec 17. 03. 2013 - 20:02
RE(3x): 0.6 - Čína, Anglie damn-girl 17. 03. 2013 - 20:16