Nákupní horečka a hrůzy v práci

24. březen 2013 | 22.38 |

celenkyAsi jsem opravdu žena, jinak není možné, proč tak nakupuju. Nejhorší na tom je, že nejvíc nakupuju blbosti a pak se jen překvapeně divím, proč mi z účtu ty těžce vydělaný peníze tak ubývají. Posledně jsem si koupila tyhle dvě čelenky. Ty jsou mimochodem naprosto super, protože jsou gumové na gumičce takže nekloužou a jak jsou gumové a tím měkké, tak z toho nebolí ty kosti za ušima! Vlastně to nebyl tak špatný nákup, protože jinak je prý kámoška všude viděla za 200,-. A tyhle? Ta černá je asi za 85,- a leopardí za 65,-. Nejvíc je využiju asi do práce, jelikož tam mi rozpuštěné vlasy vadí.
Jinak ale dokážu nakupovat hovadiny, třeba jako jsou tuny rlzných sešitů, které vlastně vůbec nepotřebuju, nebo pastelky, laky na nehty (nyní jich mám asi 35 :/) a podobné věci. Nejhorší na tom všem je, že jak nakupuju plno blbostí, které nepotřebuji tak poté si ani nepamatuju, za co jsem peníze utratila :/

Jinak všechno tak nějak jde, v rámci možnístí. Spíš mě ale v poslední době nehorázně vytáčej v práci. Jedna si bere 3 směny měsíčně, druhá má plonkovej pokaždé jeden týden, kdy prostě nemůže a Filip je nespolehlivý, takže nehlavnější šéfová rozhodla, že mu má dávat provozní co nejméně směn. Pracujeme tam pořádně jen tři, z toho dva studenti co prostěmusí dělat věci do školy a nemůžou být v práci víc jak 3x týdne a jedna matka s nemocným dítětem. Je to tedy docela masakr si rozebrat směny a nedá se to. Šédová č. 2 ale říká, že to zvládáme naprosto v pohodě a ani jedna nehodlá přibrat nějakou posilu.
Dneska mě vytočili maximálně. Potřebují mě tam na pátek, nikdo jiný nemuže. Kývla jsme tedy že půjdu, co mi jiného zbývá. oté jsme se ale dověděla, že se ptali Kačky, jestli tu směnu může vzít a ona jim řekla že ne, jelikož jde na nějakou oslavu s přítelem... to jí automaticky odkývali, prý to chápou. Ale to, že já ten den si chtěla a potřebovala oběhat doktory a kdy jindy nemám kdy je nezajímá, takže prostě v pátek tam musím naklusat. Vážně bezvadný!
A ještě mě potřebují na slavnostní akci - rok od otevření. Odpověděla jsem ale ať s emnou nepočítají 1) bydlím od té práce nejdýl a to tak, že když jsou dlouhé akce jako třeba tahle (třeba do 5 do rána) musím jezdit autem, jelikož autobusy nejezdí 2) když tedy stojím na nohách od rána do druhého rána, tak jsem unavená a prostě se pak bojím sednout do auta kvuli mikrospánku a tak 3) že kvuli těmto důvodům prostě na tuhle akci nechci. Jsme tedy zvědavá, jak to dopadlo a doufám, že ta, opravdu nebudu muset.
Opravdu mě tohle jednání v poslední době vytáčí. Nehledě na to, nejsem tam na hlavní pracovní poměr, ale jako brigádník a mojí poviností není tam naklusat vždycky, když si písknou. To ale oni nechápou a berou to, jako kdybych pracovala na hlavní úvazek a ještě k tomu v jaderný elektrárně. Co tedy dál? Říkám si, že za ty nervy mi ta práce nestojí a že tam skončím a najdu si něco jinho, kde je kratší pracovní doba. Už mám i něco rozjednaného, tak to snad dopadne dobře :P

This is love!

Mimochodem, tohle je jediný tvor, který mě zahrnuje láskou :D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Nákupní horečka a hrůzy v práci boudicca 25. 03. 2013 - 16:43