Hubneme zdravě

5. duben 2013 | 21.00 |

Mamka cca před měsícem se vyděsila nad svým tělem a rozhodla se zbavit přebytečných kil. Rozhodla se to nechat v rukou odborníků a na doporučení své úspěšně hubnoucí kamarádky se vydala do rukou Naturhousu. A když jsem já viděla, jak mamka v klidu hubne, tak jsem se naštvala taky a na hubnoucí program nastoupila též. Veškeré poradenství a průběžné kontroly jsou zdarma, akorát se platí přírodní doplňky stravy, které sice nejsou nejlevnější, ale vyplatí se.

Nastoupila jsem tedy před týdnem. V rukou mě má příjemná a milá mladá "doktorka" se stejně příjemnou, milou a stejně starou "sestrou." Dostala jsem stejnou dietu jako mamka, tedy žádné přílohy, samá zelenina, jídlo 5x denně, žádné pečivo. Včera jsem byla na první kontrole a mám první úspěšné výsledky. Jedno kilo a 3/4 mám dole a moje míry (pas, břicho a boky) se zmenšily o dva krásné cm. Teď už dietu zvládám v pohodě, ale prvních pár dní to byl opravdu záhul, zdálo se mi, že mám jídla málo apod. K tomu každý den chodím do školy z vlakového nádraží cca 20 min. pěšky a 2x denně po 20 min. chodím na procházky s Luckym.
Jde to tedy jednodušeji než jsem čekala a já jsem naprosto spokojená, ač mě stále chutě na koláčky apod nepřestaly. Držím se ale a hlídám si to, nechci si udělat na kontrole ostudu :D.

Jsem tedy zvědavá co zase za týden. První limit jsem si stanovila -5 kg, ale zjistila jsem, že mám navíc 10 kg, takže bych poté chtěla dolu ještě dalších 5 kg :)

A teď k Luckymu. Lucky si krásně zvyknul a již se stal polnohodnotným členem rodiny. Všichni ho milujem. Je to naprosto úžasnej mazlivej pes. Ve středu jsme s ním byly s mamkou na stříhání a změnšil se nám asi o tři velikosti, nyní je z něj tedy mrňavoučký pes. Fotodokumentace Luckyho před a po ostříhání zde:
 

lucky

Foto z DA od LADYW

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Hubneme zdravě tlapka 05. 04. 2013 - 22:43
RE(2x): Hubneme zdravě damn-girl 07. 04. 2013 - 20:48
RE: Hubneme zdravě anwiel 07. 04. 2013 - 20:42
RE(2x): Hubneme zdravě damn-girl 07. 04. 2013 - 20:47
RE(3x): Hubneme zdravě anwiel 07. 04. 2013 - 21:07