Týden ve znamení válení

8. duben 2013 | 18.11 |

Tenhle týden se se školou moc nepředřu. Pujdu tam totiž asi tak jednou, zítra. Ve středu se mi tam totiž na dvě hoďky nechce, kor když jdu poté odpoledne do práce. Ve čtvrtek nám odpadly všechny přednášky, které máme a v pátek chci jít místo do školy k doktorovi no a pondělky mám volné.

To mi připomíná, dnes jsem se měla učit němčinu - neprevidelné slovesa. Ovšem, když jsem tu kupu slovíček v té učebnici viděla, tak jsem na to akorát koukla a vzdala to. Ano, stydím se. Zítra zase budu nad testem naříkat, že jsem se měla kouknout. Teď mě to ale ovšem nes*re a nemám žádnou motivaci ani chuť učit se to. Jsem prostě línej člověk a dokopat se k učení je pro mě největší zlo. Já to teda vedu.

Zítra mám sraz se svou vedoucí k závěrečné práci. Musí mi ještě poradil s papírama, jak je napsat abych je už konečně mohla odevzdat na studijní oddělení a musíme ještě vymyslet tu praktickou část. Zatím to vypadá tak, že jako praktickou část si vezmu vyhotovení zájezdu do Krakova + k tomu nějakou analýzu návštěvnosti z pohledu cestovního ruchu a vypátrat silné, slabé stránky, příležitosti a hrozby dané destinace... tedy Krakova. Nevim jak to napíšu na 15 stránek tu praktickou část. Radila mi totiž, že teoretickou část o Krakově nemám překračovat přes 15 stránek, že delší mi to nikdo nebude chtít číst a zbylých 15 stránek ať si nechám na praktickou část. Achjo, už teď z toho mám hrůzu jak to všechno napíšu :/.

Co dále. Před několika lety jsem dostala od babičky k narozeninám plyšovýho afgánskýho chrta v životní velikosti, již několik let mi ležel na posteli u nohou. Včera jsem se ale po několika letech rozhodla plyšového chrta nahradit třema velkýma barevnýma polštářema, o které se tak v posteli můžu opírat a v klidu si tam na posteli číst nebo se učit (to učení vzhledem k prvním odstavcům neberte vážně :D).
 

Dnes jsem byla Maggie oočkovat a chystáme se v týdnu na očkování i s Heroušem. Zjistila jsem totiž, že v ČR je zcela běžný kočičí mor - šíří se vzduchem, po nakažení má kočka krvavý průjem, horečky, zvracení... následuje kolaps a smrt. Začala jsme se toho bát, a tak jsem jí nechala oočkovat základní vakcinací, která toto obsahuje... je v tom ještě vzteklina a ještě něco tudíž fajn. Bude to tak jistější, když běhá venku. Člověk nikdy neví a je být lepší připraven než nehezky zaskočen.
Moc dobře jsem tušila, že jí sama asi neudržím jak se bude vztekat a naprosto dobře jsem udělala, že jsem taťku poprosila ať tam jede se mnou :D...

A tady už fotka mého koutku v nohách na posteli

koutek

Těch plakátů a fotek si nevšímejte, je to prostě moje nejoblíbenější kapela a já nemám to srdce to ve svých 22 letech z těch zdí a skříní sundat :D

chrt

A tři nejnovější fotky Luckyho (z dneška)

Fotka z dA od Katari01

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře