Když člověk začne blbnout kvuli psovi

16. duben 2013 | 21.07 |

Celé naše rodinné osazenstvo se zbláznilo. A to proč? Kvuli psovi, Luckymu :D celá rodina mu permanetně nakupujeme nějaký hračky a různý pamlsky, aby se nenudil až jsme s lítostí uznali, že takhle jsme bohužel nerozmazlovali ani chudáka neboštíka Ferdu, a jak se na nás teď ze psího nebe musí dívat.

Sama jsem se pasovala taktéž do hlavního venčiče, tudíž s ním ven chodím nejvíc a na nejdelší dobu. Vymýšlím i různé delší trasy, abych se chlapec pořádně prošel, zkrátka o pohyb se mnou nemá nouzi (pokud teda zrovna nejsem celý den ve škole a poté hned nejdu do práce).
V posledních dnech mi ale začlo šrotovat v hlavě, že mám na účtě na mé poměry vcelku dost peněz a že když chodím se psem na procházky do sousedních obcí a občas si tam chci sednout někam na zahrádku a dát si něco k pití, tak je blbé na delší vycházky chodit v teplákách a klasické kalhoty zas tak pohodlné na tohle nejsou. V hlavě se mi teda naskytl nápad, proč si nepořídit nějaké sportovní kalhoty, jenž nejsou klasické žádnej šlágr, ale rozhodně to vypadá líp jak tepláky a na delší vycházky to bude ideální.

To bych ale nebyla já, kdybych si nevymyslela ještě něco. Vyskytl se tedy další nápad. Boty sice mám pohodlné, ale chodím s nima po městě a jsou i takové městského typu. Lepší by teda bylo, koupit si nějaké sportovní tenisky, nejlépe běžecké, protože ty jsou měkké a na vycházky se psem po přírodě ideální a mnohem lepší a pohodlnější než boty dělané do města.

V neděli jsem se tedy vydala do sportovních obchodů, abych si nakoupila tyto věci a to jen díky Luckymu, abych se s ním na vycházkách cítila pohodlněji :D. Obešla jsem 4 obchody a hned v prvním na dobu určitou zavrhla sportovní kalhoty. teď je kupovat nebudu. Stále jsem totiž ve fázi hubnutí a nechci si koupit něco dražšího a pak zjistit, že mi to není jelikož jsem zhubla :D.
Ve 4 obchodě jsem konečně objevila tedy tenisky, které se mi líbili jak cenově tak i vzhledem. Takže mám prozatím jen boty, jsem s nima ale naprosto spokojená. Jsou měkké jak bačkůrky a na vycházky mnohem pohodlnější než boty stávající. Házím vám sem tedy i fotku těch bot, jelikož se chci samozřejmě pochlubit :D...

My new sport shoes :P

A teď mi řekněte, jestli jsem se zbláznila, že tohle všechno jen kvuli psovi? :D Mám ze sebe ale radost, jelikož díky němu jsem se začala aspoň trochu s radostí hýbat a nesedím celý den na zadku u počítače :).

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Když člověk začne blbnout kvuli psovi zatoulanaovce 16. 04. 2013 - 21:23
RE: Když člověk začne blbnout kvuli psovi anwiel 16. 04. 2013 - 22:18
RE(2x): Když člověk začne blbnout kvuli psovi damn-girl 16. 04. 2013 - 22:31
RE: Když člověk začne blbnout kvuli psovi tenisak 17. 04. 2013 - 08:59
RE: Když člověk začne blbnout kvuli psovi tlapka 17. 04. 2013 - 09:18