Uvítala jsem jaro a už by mohlo zase jít...

28. duben 2013 | 22.17 |

Tak jsem krásně s úžasnou náladu uvítala jaro a už by mohlo zase jít do... Přepadla mě totiž moje každoroční jarní alergie. Ano, kvetoucí stromy jsou krásný, ale mně prostě nedělaj dobře. Teď toho tady rozkvetlo mraky a já jsem polomrtvá. Mám už ale konečně prášky na alergii, tak to snad bude lepší... doufejme... nic jiného mi ani nezbývá.

Tenhle víkend od čtvrtka jsem tady byla s taťkou a bráchou doma sama. Mamka nám totiž odjela za příbuznýma na Slovensko a dnes se poněkolika dnech vrátila. Byla to fuška, jelikož ti dva nejsou schopní dát sami nic do myčky. Brácha ještě teda na vyžádání jo, ale taťka ani tak. Čtvrtinu času jsem tedy strávila v kuchyni a uklízela jí. O to víc mě těší, že už je mamka zas doma a nebude to jen na mně :D

Taky doufám,že zítra bude hnusně. Jdu totiž zítra do práce a poslednídobou, jak bylo krásně se to v prácinedalo stíhat a jáse od otevíračky až do zavíračky nezastavila, jelikož tam bylo vždycky totálně narváno. Snad tedy zítra nic moc počasí a jási tam zase užiju chvilkuklidu. Ono se to nezdá, ale ono to je vážně vyčerpávající, a jak tam jsou lidi, tak se vracím domu z práce totálně mrtvá.

Mhhhh.Za měsíc, už ani vlastně nemi končí letní semestr.Hrozně jsem se kvuli tomu stresovala, jak to budu zvládat. V pátek jsem se ale uklidnila. Protože podle nejnovějšího zjištění mě čekají jen 3 zkoušky a 3 zápočty,což se mi jeví jako super věc. Navíc anijedno z toho nevypadá, že by to bylo nějak náročný. Aspoň se snad v tom  krásným počasí nebudu muset tolik učit.

Co dál? Hubnu a hubnu vcelku rychle. Do 14 dnů bych mělamít dole prvních 5 kg. Už jsem sina jídelníček i zvykla a už ani netrpím hlady. Nutno uznat, že je mi všechno velké a dosavadní kalhoty jsem musela vyměnit za ty, které mi víc jak rok ležely va skříni a jsou o dvě čísla menší. Trička na mně taktéž vlajou. O to smutnější je, že ty věci, které jsem ještě před rokem měla ve skříni a teď by mi byly nádherně se vyhodily. Teď nemám nic pořádnýho na sebe a všechno na mně vlaje a slečny z Naturhousu říkali, ať si ještě nic nekupuju a vydržím neboť by to byla určitě zbytečnáinvestice. Po více jak 2 letech jsem ale se svou postavou zase spokojená 8)... což je boží pocit! Zatím mám tedy -4cm přes pas, - 4 cm přes břicho a  - 3 cm před boky :P. Uooooo, jak já jsem na sebe pyšná!

Tak se mějte krásně a hodně zdaru během týdne! ;D

Foto z DA od ritUsik

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře