0.9 - Polsko, Irsko a Ukrajina + Německo

2. květen 2013 | 12.08 |

skrabopisMmmm, netrvalo dlouho a já sem musím přidat zase další várku, která mi v týdnu přišla během jednoho dne:D

Nutno uznat, že dva ze tří pohledů jsem měla opravdu problém přelouskat. Ten škrabopis na tom jefakt šílenej :D... což sami můžete posoudit na fotce výše. Týká se to pohledu irského a polského. Takhle naškrábané pohledy jsou moje první, vždycky dostávám pohledy, kde je opravdu pěkné písmo... tentokrát se ale nějak nepovedlo no :D

Polsko
- 372 km za 12 dní
Prvně se mi vlastně tento pohled níže ani nelíbil, ale s odstupem času se mi líbí čím dál víc. Slečna mi psala, že toho má hrozně moc, a tak mi píše v přestávce mezi učením a sdělila mi, že se těší na prázdniny.No,kdo by ne? :D
Dále jsem se dočetla, že četla můj profil, ve kterém píšu o přání dostat pohledy s nějakými monumenty, a tak mi posílá historickou vodní pumpu, jenž se nachází v jejím městě.
Tenhle pohled na mě působí opravdu přátelsky a potěší, když člověk zjistí, že někdo ty profily opravdu čte než odešle pohled 8) - já je taky čtu a dle toho pohledy vybírám.

poland


Ukrajina
- 1 095 km za 12 dní
Pohled mě zas tak moc neoslovil a pisatelka vlastně taky ne. Jediný co krom ID a mé adresy na pohledu bylo byl nápis "Happy Postcrossing." No ale ať to celé nehanim, byly tam také otisknuté 3 razítka se srdíčkovýma smajlíkama:)

ukrajina


Irsko
- 1 501 km za 5 dní
A tohodle irského krasavce z Dublinu si nechávám schválně nakonec. On mi totiž udělal opravdu neuvěřitelnou radost... mám pocit, že jsem z něj víc na větvi jak z Austrálie :D
Hrozně dlouho sním o tom, se do Irska podívat a dostat od tamtud pohled je prostě boží! Navíc tak krásnej pohled! Chci tam ještě víc! No dobře, dost... teď něco o obsahu.
Jedná se o již starší paní, která se tam přestěhovala z Německa před 15 lety za prací, a tak mi posílá tenhle pohled s několika fotkama jejího města.

irsko


VELKÝ EDIT! Teď jsem byla ve schránce a vypadl tam na mě pohled:P... takže:
Německo
- 281 km za 5 dní
Tak si na svém pomyslném wishlistu mohu vyškrtnout už i pohled z Berlína. Mám nějaké štěstí v poslední době *ťuk, ťuk, 'tuk* - to abych to nezakřikla. Pohled je na naprosto nádhernej a slečna v Berlíně bydlí už přes dva roky a popisuje to jako krásné místo pro žití. Není se čemu divit... já jí rozumím. Byla jsem v Berlíně jednou a od té doby jsem do Berlína zamilovaná :D
Dále miluje sport, hudbu a fotografování - hned jsem jí tedy psala,že taky miluju fotografování a že se tomuhle koníčku věnuju naplno od zimy... pak jsem zjistila, že poslouchá U2 a 30 Second To Mars, a tak jsem jí psala ještě jednou, že U2 a Secondi jsoutakémojifavority...tak jsem zvědavá, jestli odepíše :)

berlin

Zpět na hlavní stranu blogu