Nákupy

6. květen 2013 | 20.50 |

... aneb uhozený článek o nově nakoupených věcech :D V poslední době se mi v peněžence nahromadil docela slušný finanční obnos a já si řekla, že až zhubnu nějakou větší část, tak si koupím něco na sebe.

Ještě než jsem se dala na odbourávání váhy jsem měla jeden obrovský sen - až zhubnu pořídit si černé potrhané džíny. Moc dobře jsem věděla, že s tou postavou poředtím bych si je nemohla dovolit, vypadalo by to na mně prostě hrozně!

Dneska jsem se tedy vydala na nákupy. Jelikož jsem měla aktuálně jen jedny kalhoty, které mi byly a ostatní mi padaly,tak jsem si stanovila jako hlavní cíl sehnat nějaké ty nohavice. Podařilo se... asi po dvou hodinách bloumání po obchodech. Visely tam, visely tam moje vysněné černé džíny s dírama na stehnech. Byly zlevněné z 800,- na 450,-, takže jsem cestou ke kabinkám čapla ještě jednu světle šedivou dobře vypadající košili s krátkým rukávem a šla jsem. Jo, byly mi! mám je doma, svoje vysněné kalhoty 8P... ještě v nich nejsem úplně ideální, ale to bude... nejsem v nich taky úplně nejhorší :D... tady jsou:

My new jeans 8P I LOVE IT!

Fotka mate, jsou ale opravdu černé...

Dále jsem si ještě teda koupila tuhle super košili... výraz nekomentovat prosím...

My new shirt

Dále tohlesuper tričko... tady se tvářim ještě blbejš :/

My new t-shirt

Taky už asi měsíc slintám po naušnicích tohodle typu, dnes jsem si je teda konečně koupila. Upozorňuju, že tenhle styl se nemusí líbit každému, ale mně se teda líbí strašně :)

My news earings no. 1

A do druhého ucha jsem si k nim koupila tyhle hvězdičky... k těm řetízkovým naušnicícm budu teda používat jen ty černé a "stříbrné"... ty ostatní se ale takézajisté budou hodit :D

My new earingsno. 2

Tím moje nakupovací mánie ovšem neskončila. Psovi jsem jseště nakoupila nějaký ty pamlsky, kočce hřeben na vyčesávání a sobě tekuté linky. Tudíž jsem si dnes osvěžila den nakupováním, jsem sice o pár stovek lehčí, ale za to nadmíru spokojená, žemám zase co nového na sebe. Jsem totiž přesně ten typ člověka, co neustále tvrdí jak nemá co nosit :D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Nákupy tenisak 07. 05. 2013 - 03:59
RE(2x): Nákupy damn-girl 08. 05. 2013 - 20:39